Reklama

Ruszyły już zapisy, choć impreza dopiero za pół roku

Opublikowano:
Autor:

Ruszyły już zapisy, choć impreza dopiero za pół roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ze niespełna sześć miesięcy biegacze staną na starcie 6. edycji Półmaratonu Dwóch Mostów. Zapisy już ruszyły.

Za pół roku biegacze staną na starcie 6. edycji Półmaratonu Dwóch Mostów. Choć do imprezy jeszcze wiele miesięcy, zapisy już ruszyły. 

Organizatorzy zdecydowali, że w zawodach biegowych, które w tym roku odbędą się 10 września, będzie mogło wziąć udział maksymalnie 1000 biegaczy. Zapisywać się można na dwa sposoby: na oficjalnej stronie półmaratonu lub tutaj. Warto wiedzieć, że obowiązuje też limit czasowy: na przebiegniecie ponad 20 km biegacze będą mieli maksymalnie trzy godziny.

Warto się śpieszyć, bo decyduje kolejność zgłoszeń. Do 31 maja za udział trzeba zapłacić 60 zł, ale jak zapowiada Ratusz, z czasem cena będzie rosła. Każdy z uczestników w zamian dostanie numer startowy, pamiątkową koszulkę, napoje na trasie i mecie, bon na posiłek i materiały promocyjne sponsorów. Za zmieszczenie się w limicie czasowym przewidziany jest także medal. Dla zwycięzców będą nagrody pieniężne - najlepsza kobieta i mężczyzna otrzymają po 2,1 tys. złotych. 

Półmaraton Dwóch Mostów to impreza organizowana przez Urząd Miasta Płocka oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę 10 września. Start punktualnie o 8:30. 

[ZT]13314[/ZT]

Regulamin imprezy dostępny jest na stronie półmaratonu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE