Reklama

Ruszyły dwa konkursy na kartki świąteczne

Opublikowano:
Autor:

Ruszyły dwa konkursy na kartki świąteczne  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewoda mazowiecki, a także Urząd Miasta z MDK-iem jak co roku zapraszają do udziału w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Zwycięskie kartki będą wysyłane do najważniejszych osób w państwie!

Wojewoda mazowiecki, a także Urząd Miasta z MDK-iem jak co roku zapraszają do udziału w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Zwycięskie kartki będą wysyłane do najważniejszych osób w państwie!

Jak co roku pełną parą ruszają przygotowania do świąt. Galerie handlowe już nazajutrz po Wszystkich Świętych zaczęły przygotowywać świąteczne kiermasze, lada chwila zaczną się kiermasze, promocje. Również urzędy jak co roku o tej porze ruszają ze swymi konkursami na kartkę świąteczną.

Na kartki wykonane przez wychowanków domów dziecka i innych całodobowych placówek opiekuńczo – wychowawczych, w tym również rodzinnych domów dziecka czeka wojewoda mazowiecki. Jak zapowiada biuro prasowe urzędu wojewódzkiego, wyróżnione kartki, podobnie jak w poprzednich latach, zostaną wysłane pocztą wraz z życzeniami do najważniejszych osób w państwie. Upominki dostanie autor pracy, a także placówka. Pracę można wykonać dowolną techniką plastyczną, byle można ją było zeskanować.

Kartki należy składać osobiście (w kancelarii urzędu w Warszawie, plac Bankowy 3/5, wejście B, pok. 39, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00) do 10 grudnia 2013 r., lub przesyłać pocztą na adres: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, Biuro Wojewody, plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa, z dopiskiem „Kartka Świąteczna – VI edycja” (decyduje data wpływu). Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są
Konkurs trwa do 10 grudnia.

Krócej, bo tylko do 29 listopada, na kartki świąteczne czekają płocki Ratusz z MDK-iem. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku 4-15 lat, organizatorzy podpowiadają, ze mile widziane będą kartki z płockim motywem. Kartki trzeba składać w siedzibie MSK przy Tumskiej 9a.  Format pracy to A-5 (bez koperty, jednostronny), technika jest dowolna oprócz prac wypukłych, z plasteliną, watą czy tłuczonymi bombkami. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wraz z otwarciem wystawy i wręczeniem nagród zaplanowano w MDK-u 16 grudnia.

Do dzieła!

Kartka Alicji WójcikUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE