Reklama

Reklama

Ruszyła kampania ORLENU: sprawdź swoje zdrowie! [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ruszyła kampania ORLENU: sprawdź swoje zdrowie! [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości PKN ORLEN zainicjował akcję społeczną pod hasłem „SPRAWDZAM to, co najważniejsze - MOJE ZDROWIE”. Mieszkańcy Płocka, powiatu płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego będą zachęcani do korzystania z bezpłatnych konsultacji medycznych. To kolejny element programu „Zdrowie dla Płocka”.

Reklama

Kampania ma promować darmowe porady medyczne za pośrednictwem infolinii onkologicznej i pulmonologiczne. To część programu zdrowotnego "Zdrowie dla Płocka", realizowanego we współpracy z Narodowym Instytutem Onkologii oraz Instytutem Gruźlicy i Chorób Płuc.

- Wraz z ekspertami cenionych w Polsce instytucji medycznych chcemy przekonać mieszkańców Płocka i sąsiednich powiatów do sprawdzania swojego stanu zdrowia. Jest to ważne szczególnie w dobie pandemii COVID-19 , kiedy wiele osób ograniczyło kontakty z lekarzami. Dlatego w naszej kampanii apelujemy, aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami chorób onkologicznych i chorób płuc. Jako firma, której działalność nierozerwalnie związana jest ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, zachęcamy wszystkich, aby zadbali o siebie oraz bliskich - mówi Agata Górnicka, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem w PKN ORLEN.

Dzięki infolinii mieszkańcy Płocka i sąsiadujących powiatów mogą uzyskać nie tylko bezpłatne porady lekarzy z dziedziny onkologii oraz pulmonologii, ale także otrzymać informacje o możliwościach i kierunkach dalszej diagnostyki zdrowotnej.

- Infolinia jest bardzo ważnym elementem programu, miejscem kontaktu zarówno dla pacjenta, jak i lekarza - uważa dr. n med. Beata Jagielska, zastępca dyrektora ds. lecznictwa otwartego i rozliczeń świadczeń zdrowotnych Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie. – Ma ona funkcję nie tylko profilaktyczną, ale dziś spełnia także rolę diagnostyczną. Głównym jej zadaniem jest pokierowanie pacjenta na właściwą ścieżkę leczenia. Dzwoniący pacjenci muszą wiedzieć, gdzie mogą się udać by przeprowadzić badania. Program nasz poszerza zakres możliwości tego bardzo ważnego narzędzia, wprowadzając dodatkowo konsultacje dla medyków. Lekarz może skonsultować się ze specjalistą i omówić konkretny przypadek swojego pacjenta, co wydaje mi się jest bardzo cenną możliwością i będzie pomocne - podkreśla doktor Beata Jagielska z Narodowego Instytutu Onkologii.

- Naszym celem jest dotarcie do jak najliczniejszej grupy mieszkańców z przekazem, że regularna profilaktyka zdrowotna oraz podjęcie leczenia w odpowiednim czasie to kluczowe czynniki decydujące o długości oraz jakości życia. Mam nadzieję, że nasza kampania skłoni nie tylko mieszkańców, ale także lekarzy do konsultacji zarówno przez stronę internetową jak i poprzez infolinię z podanymi w kampanii numerami telefonów – podkreśla dyrektor Górnicka. 

 Ambasadorem kampanii "Zdrowie dla Płocka" został m.in. Adam Morawski, bramkarz SPR Wisły Płock. Więcej informacji można znaleźć tutaj

[YT]https://youtu.be/7gl0L1nO3Ls[/YT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy