Reklama

Ruszył konkurs. Można wygrać tysiąc złotych

Opublikowano:
Autor:

Ruszył konkurs. Można wygrać tysiąc złotych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszył konkurs na plakat poświęcony Bohaterom z cienia, czyli Żołnierzom Wyklętym. Nagrodą główną jest tysiąc złotych.

Ruszył konkurs na plakat poświęcony Bohaterom z cienia, czyli Żołnierzom Wyklętym. Nagrodą główną jest tysiąc złotych.

Z roku na rok płockie obchody najmłodszego święta państwowego zyskują nie tylko coraz liczniejszą rzeszę nowych uczestników, ale towarzyszą im również coraz ciekawsze inicjatywy. W Płocku rokrocznie poza marszem pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowanych przez płockie środowisko kibicowskie i patriotyczne, pojawiają się nowe formy obchodów tego święta, m.in. zeszłoroczny koncert Maleo Regaae Rockers i wokalistek w ramach projektu Panny Wyklęte.

W tym roku obchodom towarzyszy konkurs na plakat związany z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który przygotowało Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock. Na plakaty wykonane dowolną techniką kibice czekają do 20 lutego. Można je przynosić do Wieży Ciśnień lub przesłać na adres mailowy [email protected] z dopiskiem „Bohaterowie z cienia”. Do udziału zaproszeni sią plastycy, graficy, malarze, ale również amatorzy.  

 Nagrodą główną w konkursie jest tysiąc złotych. Otrzyma je zwycięzca wyłoniony przez kilkuosobowe jury, w którym zasiądą: twórca wielu plakatów Mirosław Łakomski, Paweł Felczak - historyk z Jagiellonki i prezes Stowarzyszenia Historycznego im. 11. Grupy Operacyjnej NSZ,  Jacek Żabka – członek zarządu SSKWP i organizator inicjatyw patriotycznych, a także grafik i fotograf Mariusz Młynarkiewicz oraz przedstawiciel I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku „Logos”. Portal Płock jest patronem medialnym konkursu.

Szczegóły techniczne i regulamin konkursu dostępny

Marsz i koncert Panien Wyklętych podczas ubiegłorocznych obchodów, fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Więcej zdjęć zobacz w naszych galeriach:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE