Reklama

Ruszają z akcją w centrum miasta. Wiemy już, co można wygrać

Opublikowano:
Autor:

Ruszają z akcją w centrum miasta. Wiemy już, co można wygrać - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za to, że poświęcimy może dwie, trzy minuty na wpisanie naszych danych adresowych, miejsca zakupu i wydanej kwoty, jeśli tylko ten sympatycznie wyglądający słonik z loga akcji przyniesie nam szczęście, możemy zgarnąć atrakcyjne nagrody warte od 100 zł do 3,2 tys. zł.

Za to, że poświęcimy może dwie, trzy minuty na wpisanie naszych danych adresowych, miejsca zakupu i wydanej kwoty, jeśli tylko ten sympatycznie wyglądający słonik z loga akcji przyniesie nam szczęście, możemy zgarnąć atrakcyjne nagrody warte od 100 zł do 3,2 tys. zł.

Dlaczego warto skorzystać ze Staromiejskiej Loterii Paragonowej? Ponieważ jest spora szansa, że przynajmniej raz na sześć miesięcy, bo tyle potrwa akcja, jednak skusimy się na zakup książki, pójdziemy na pizzę albo na ciastko, do sklepu spożywczego albo po jakąś drobnostkę do domu, a jeśli przy okazji poprosimy o kupon do wypełnienia i wrzucimy do do urny, to mamy szansę na wygranie nagrody. O tej akcji w poniedziałek w Staromiejskim Centrum Biznesu Przetwornia opowiadał prezes Agencji Rewitalizacji Starówki, Jacek Koziński.

Kilka dni temu pisaliśmy o urnach, które pojawią się od 2 listopada w centrum miasta. Nie zobaczymy ich jednak w każdym sklepie, tylko przy 35 punktach, które zgłosiły chęć udziału w pierwszej Staromiejskiej Loterii Paragonowej. Urny będą oklejone logiem i umieszczone w widocznych miejscach w lokalach, o co prosił prezes spółki nielicznych obecnych na spotkaniu (pomimo zaproszeń). Tuż obok powinien zostać załączony regulamin akcji. Uczulał, aby to również personel informował o możliwości wzięcia udziału w loterii i wręczał kupony do wypełnienia osobom pełnoletnim, które dokonały sprawunków za minimum 20 zł. Punkty biorące udział będą dodatkowo oznaczone plakatem ze znakiem akcji, słoniem z uniesioną do góry trąbą, a u dołu widać zarysy katedralnych wież.

Także 2 listopada powinna pojawić się nowa strona internetowa, aby dodatkowo promować Staromiejską Loterię Paragonową. Ci przedsiębiorcy, którzy zgłosili się do ARS-u, będą tam mieli swoją wizytówkę. Na razie strona jest w fazie testów. Spółka planuje wykorzystać również do reklamy miejskie słupy ogłoszeniowe i citylighty na przystankach autobusowych.

Loteria potrwa 6 miesięcy. Odbędzie się 5 losowań (8 grudnia, 8 stycznia, 8 lutego, 8 marca i 9 kwietnia), w każdym po 9 nagród, jedną o najwyższej wartości od 2 do 3,2 tys. zł (weekend w SPA, rower, tablet i roczny karnet do kina), natomiast pozostałe nagrody są warte od 100 do 300 zł. Co można wygrać? Przykładowo karnet na lodowisko, vouchery na kolację w hotelu lub restauracji, karnet na obiekty sportowe MOSiR bądź na koncerty Płockiej Orkiestry Symfonicznej, loty paralotnią, vouchery na biżuterię albo do księgarnio-kawiarni, drona, karnety do kina. 

A tu znajdziecie listę punktów biorących udział w akcji:

[ZT]16907[/ZT]

Fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE