Reklama

Ruszają prace. Nie parkuj, bo odholują auto

Opublikowano:
Autor:

Ruszają prace. Nie parkuj, bo odholują auto - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek ruszają intensywne prace drogowe na Czwartaków na Podolszycach Południe. Przez tydzień można spodziewać się utrudnień, z zakazem parkowania włącznie.

W poniedziałek ruszają intensywne prace drogowe na ul. Czwartaków na Podolszycach Południe. Przez tydzień można spodziewać się utrudnień, z zakazem parkowania włącznie.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, od poniedziałku do niedzieli przy Czwartaków na odcinku od Auchan do galerii Wisła będą trwały intensywne prace drogowe - zaplanowano m.in. frezowanie nawierzchni, układanie podbudowy i nowego asfaltu, a także regulację studzienek i kratek. Przez cały tydzień ulica ma być przejezdna, ale trzeba spodziewać się utrudnień. - Będą występować ograniczenia prędkości i zwężenia jezdni, a także ograniczenia w parkowaniu w zatokach postojowych w ciągu ul. Czwartaków - zapowiada Konrad Kozłowski.

Drogowcy apelują do kierowców, by patrzyli na znaki i stosowali się do poleceń służb kierujących ruchem. Kierowcy muszą pamiętać zwłaszcza o tym, by nie zostawiać samochodów tam, gdzie prowadzone są prace. Auta, które będą utrudniać lub uniemożliwiać pracę, mogę zostać odholowane przez uprawnione służby.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE