Reklama

Ruszają bezpłatne warsztaty taneczne. Dołącz

Opublikowano:
Autor:

Ruszają bezpłatne warsztaty taneczne. Dołącz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdyby ktoś chciałby połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli poznać nowych ludzi i dać się ponieść ciału i muzyce na specjalnych warsztatach, niech koniecznie zarezerwuje sobie kilka wolnych wieczorów w tym tygodniu na „Popołudnie Fauna”.

Gdyby ktoś chciałby połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli poznać nowych ludzi i dać się ponieść ciału i muzyce na specjalnych warsztatach, niech koniecznie zarezerwuje sobie kilka wolnych wieczorów w tym tygodniu na „Popołudnie Fauna”.

Tancerz i choreograf Tomasz Bazan powraca do Płocka z nowym projektem. Poprzednie dwa, „Święto Wiosny” sprzed trzech lat oraz „Body/NoBody” z 2013 roku, jako warsztaty teatralno-taneczne, zachęciły go na tyle, aby zawitać ponownie do naszego miasta z kolejnym pomysłem.

Najnowsze warsztaty ruszą już w najbliższą środę, 20 maja (godzina 16.00) pod egidą Stowarzyszenia Teatr Per Se i potrwają do soboty, 23 maja. W międzyczasie ciała uczestników czeka nauka tanecznych ruchów. Przydadzą się również struny głosowe.

Tomasz Bazan od ponad dekady prowadzi swój własny niezależny Teatr Maat Projekt (w jednym ze spektakli wystąpił m. in. aktor Jacek Poniedziałek), którego siedziba mieści się w Centrum Kultury w Lublinie. Dba o stronę artystyczną Maat Festival czerpiącego w swojej ofercie także z literatury, jak chociażby z twórczości Virginii Voolf. Oprócz tańca, Bazana zajmują również sztuki walki.

Wstęp wolny. Trzeba koniecznie zabrać strój sportowy, który w żaden sposób nie skrępuje ruchów.

Fot. Stowarzyszenie Teatr Per Se - profil na Facebooku

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE