Reklama

Rusza kino letnie na starówce. Film można obejrzeć z trybun

Opublikowano:
Autor:

Rusza kino letnie na starówce. Film można obejrzeć z trybun - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po burzy i ulewie, można wyjść do miasta, chociaż zdecydowanie lepiej zabrać ze sobą parasol. W czwartek zaplanowano pierwszy pokaz filmowy w ramach „Kina Letniego Płock 2017”. Będzie dość nietypowy, ponieważ widzowie film obejrzą z trybun, natomiast ekran ustawiono na „plaży” na starówce.

Już po burzy i ulewie, można wyjść do miasta, chociaż zdecydowanie lepiej zabrać ze sobą parasol. W czwartek zaplanowano pierwszy pokaz filmowy w ramach „Kina Letniego Płock 2017”. Będzie dość nietypowy, ponieważ widzowie film obejrzą z trybun, natomiast ekran zostanie ustawiony na „plaży” na starówce.

Organizatorzy kina letniego trzymają kciuki za poprawę pogody. Oby deszczowa auta nikogo nie odstraszyła, kiedy już się ściemni i nadejdzie czas na filmową ucztę. Zresztą przy poprzednich cyklach kina letniego zdarzały się seanse z widzami w kocach i pod parasolami. 

Dzisiejszy początek seansu na Starym Rynku zaplanowano na godz. 21.00. Widzowie zobaczą komedio-dramat „Jak dogonić szczęście”. - Hector (Simon Pegg) jest psychiatrą. Praca przynosi mu coraz mniej satysfakcji, gdyż nie potrafi sprawić, aby jego pacjenci poczuli się szczęśliwi. Pewnego dnia porzuca wygodne życie i wyrusza w samotną podróż w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia – opisują początek fabuły w Agencji Rewitalizacji Starówki.

Przypomnijmy, że bezpłatne seanse będą odbywały się w każdy czwartek o godz. 21.00 począwszy od 29 czerwca do 31 sierpnia. Tytułów filmów trzeba poszukać na profilu "Starówka Płocka" na Facebooku. 

[ZT]15802[/ZT]

Impreza sponsorowana jest ze środków Urzędu Miasta Płocka, programu LechStarter oraz Agencji Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o.o.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE