Reklama

Rozwód z detektywem w pakiecie

Opublikowano:
Autor:

Rozwód z detektywem w pakiecie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O tym, że rozstania bywają trudne wiadomo nie od dziś. Rozpad rodziny jest dla wielu jednym z najbardziej traumatycznych przeżyć w życiu. Jeśli łączy się z zagrożeniem dla bytu potomstwa lub własnego, niewykluczone jest sięgnięcie po nadzwyczajne środki.

O tym, że rozstania bywają trudne wiadomo nie od dziś. Rozpad rodziny jest dla wielu jednym z najbardziej traumatycznych przeżyć w życiu. Jeśli łączy się z zagrożeniem dla bytu potomstwa lub własnego, niewykluczone jest sięgnięcie po nadzwyczajne środki.

O kulisach rozstań z hukiem i walki o sprawiedliwość opowie nam detektyw z jednej z najlepszych .

Niepokojące statystyki

Statystycznie w Polsce rozpada się rocznie 66 tysięcy małżeństw, a z każdym rokiem tendencja ta rośnie. Dane pokazują, że rozwodzą się głównie ludzie młodzi, po niespełna trzech latach małżeństwa, ale również coraz częściej seniorzy wkraczający w wiek emerytalny, których staż małżeński może sięgać nawet 15- 20 lat. Po odchowaniu dzieci, wykształceniu ich, okazuje się, że para nie ma sobie nic do powiedzenia. Tego rodzaju rozstania szokują najbardziej, uderzają bowiem w tradycyjny obraz rodzica-dziadka-ostoi. Tak, jak sama statystyka jest niepokojąca dla ewentualnego założenia rodziny, tak jeszcze bardziej martwiący jest najczęściej powtarzający się powód rozwodu - zdrada (zaraz obok niezgodności charakterów). Temat - rzeka.

Wirtualny romans

Postęp techniczny i natychmiastowy dostęp do milionów użytkowników wszelkiego rodzaju portali społecznościowych i randkowych czynią zdradzanie proste jak nigdy wcześniej. Co za tym idzie - i metody jej wykrycia i późniejszego udowodnienia winy małżonka na rozprawie rozwodowej muszą być zaawansowane. Coraz więcej małżonków, gdy podejrzewają partnera o zdradę wynajmuje usługi prywatnego detektywa ; rozwiązanie to jest proste i skuteczne. To detektyw zajmuje się śledzeniem, które obecnie przenosi się z ulicy do sieci. Dowody zdrady w postaci e-maili, czy rozmów z komunikatorów są już pełnoprawnymi dowodami, dopuszczanymi na sali rozpraw. Prywatny detektyw ma tę zaletę, że zajmując się sprawą sam, bierze na swoje barki sporą dawkę stresu i niepewności towarzyszących zdradzanemu małżonkowi. Stanowi poniekąd rodzaj oparcia - dlatego wiele firm oferuje również pomoc psychologiczną, nie tylko same usługi detektywistyczne.

Dylematy

Wynajęcie prywatnego detektywa do sprawy rozwodowej spotyka się czasami z wątpliwościami natury moralnej. Zdarza się, że zdradzany partner spotyka się z krytyką porównywalną do zdradzanego, bo zaczął twardo walczyć o swoje. Ludzie wolą, niestety współczuć komuś w nieszczęściu niż kibicować w walce. Jednak, jeśli ktoś, z kim dzielimy życie i dom jest zdolny do tak wyrafinowanego oszustwa (jakim jest dobrze ukrywana zdrada), czy powinno się mieć zahamowania przed bronieniem resztek swojego poukładanego życia? Czy można udawać niewiedzę, gdy ból rozdziera nas od wewnątrz? Pytania to zostawiamy do przemyślenia czytelnikom.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE