Reklama

Rozweselcie miasto. Jeszcze będzie przepięknie

Opublikowano:
Autor:

Rozweselcie miasto. Jeszcze będzie przepięknie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Z tej okazji Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie".

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Z tej okazji Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie".

Współorganizatorem jest Galeria Sztuki Dzieci i Młodzieży.

- Chcemy zachęcić uczestników konkursu do przedstawienia swojej wizji funkcjonowania świata w nowej rzeczywistości oraz jak wyobrażają sobie odnowienie relacji międzyludzkich po okresie izolacji - informuje Patrycja Grodecka z POKiS-u. - Wybrane prace przyozdobią słupy ogłoszeniowe w naszym mieście. 

Będą też nagrody rzeczowe oraz vouchery na imprezy organizowane przez POKiS. To propozycja skierowana do osób w wieku 5-19 lat, przygotowano aż pięć kategorii wiekowych. Prace nie mogą być mniejsze, niż formatu A3 (30x40cm). Mogą być wykonane w dowolnej technice malarskiej, rysunkowej, graficznej lub mieszanej. 

Termin nadsyłania prac mija 20 maja. Należy je dostarczyć lub wysłac pocztą do Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów, ul. Jakubowskiego 10, 09-402 Płock. Tel. 24 369 16 08 (w godz. 8-16). Każdą pracę należy opatrzyć metryczką (opis DRUKOWANYMI literami), zawierającą: imię i nazwisko oraz wiek uczestnika. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę. 

Ogłoszenie wyników nastąpi do 27 maja 2020 r. Nagrodzone prace będą prezentowane od początku czerwca na słupach ogłoszeniowych POKiS na terenie Płocka. Nagrodzone i wyróżnione dzieła konkursowe będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży POKiS.

Szczegóły - na stronie pokis.pl oraz na FB Pokis-u. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE