Reklama

Rozpoczyna się walka o przyszłych licealistów

Opublikowano:
Autor:

Rozpoczyna się walka o przyszłych licealistów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przyszli licealiści w piątek skończą pisać egzamin gimnazjalny, który po części zdecyduje o tym, jaką szkołę będą mogli wybrać. Najlepsi będą mogli przebierać w ofercie płockich ogólniaków.

Przyszli licealiści w piątek skończą pisać egzamin gimnazjalny, który po części zdecyduje o tym, jaką szkołę będą mogli wybrać. Najlepsi będą mogli przebierać w ofercie płockich ogólniaków.

Szkoły wychodzą naprzeciw i rozpoczynają walkę o absolwentów gimnazjów. W najbliższą sobotę od godziny 10:00 drzwi przed swoimi przyszłymi uczniami otworzy Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły. 

Wszystko zacznie się w auli, a następnie impreza przeniesie się na salę gimnastyczną gdzie będzie można zapoznać się z ofertą szkoły na przyszły rok, czyli rozszerzenia przedmiotowe, przygotowane programy innowacyjne, atrakcje, koła zainteresowań, zajęcia sportowe.

Warto dodać, że Jagiellonka jest jedyną szkołą w województwie (z wyłączeniem Warszawy), które posiada autoryzację do prowadzenia klas z Programem Dyplomowym Matury Międzynarodowej (IB DP). Podczas dni otwartych będzie można zapoznać się z wymaganiami tego programu, a także porozmawiać ze starszymi kolegami. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE