Reklama

Rozliczasz się w obcej walucie? Sprawdź jak zarabiać więcej!

Opublikowano:
Autor:

Rozliczasz się w obcej walucie? Sprawdź jak zarabiać więcej! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Współczesna sytuacja na rynku pracy sprawia, że wiele osób w poszukiwaniu lepszego życia wyjeżdża aby podjąć pracę, w takich krajach jak Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia czy Norwegia. Ponieważ często jest tak, że do pracy wyjeżdża jedno z małżonków, a drugie zostaje w domu, konieczne stało się systematyczne przesyłanie środków finansowych, w obcej walucie. Nie zawsze przelicznik stosowany przez banki jest korzystny, dlatego emigranci szukają bardziej oszczędnych rozwiązań, które przyniosą wymierne korzyści finansowe.

Współczesna sytuacja na rynku pracy sprawia, że wiele osób w poszukiwaniu lepszego życia wyjeżdża aby podjąć pracę, w takich krajach jak Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia czy Norwegia. Ponieważ często jest tak, że do pracy wyjeżdża jedno z małżonków, a drugie zostaje w domu, konieczne stało się systematyczne przesyłanie środków finansowych, w obcej walucie. Nie zawsze przelicznik stosowany przez banki jest korzystny, dlatego emigranci szukają bardziej oszczędnych rozwiązań, które przyniosą wymierne korzyści finansowe.

Internetowy kantor sposobem na oszczędność

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się kantory online, które są korzystne z kilku względów. Przede wszystkim pozwalają na szybką transakcję bez wychodzenia z domu, a ponieważ stosują one stosunkowo niskie marże i preferencyjny spread, pozwalają na wymianę walut na korzystnych warunkach. Nie bez znaczenia jest również fakt, że kantor internetowy działa 24 godziny na dobę. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które pracują w różnych strefach czasowych, na różne zmiany. Pozwala to na złożenie zlecenia bez wglądu na porę dnia czy nocy. Środki po dokonanej wymianie przekazywane są na wskazane konto lub pozostają na koncie wewnętrznym.

Sposób na wyższy dochód , czyli co zrobić, aby nie stracić?

Faktem jest, że co raz więcej osób zarabia w obcej walucie, najczęściej w euro czy w funtach. Nie zawsze jednak miejsce pracy jest centrum życiowym danego człowieka czy środowiskiem, gdzie robi interesy. Bardzo wielu rodaków, którzy pracują poza granicami Polski, przesyła tu pieniądze, aby je spożytkować w określony sposób lub przekazać bliskim. Dlatego też coraz częściej pojawia się pytania, co zrobić? Jaką decyzję podjąć i gdzie najlepiej wymieniać waluty obce na rodzimą złotówkę? Odpowiedź na tak zadane pytanie jest bardzo istotna, ponieważ wbrew temu, co by się mogło wydawać, można stracić dość dużą ilość gotówki, wysyłając przelew po niekorzystnym kursie w banku, w którym posiada się konto.

Jakie jest rozwiązanie? Coraz więcej osób decyduje się na usługi, jakie oferuje internetowy kantor wymiany walut. To duży komfort i oszczędność, gdyż zazwyczaj kurs w kantorze online jest o wiele korzystniejszy. Spowodowane jest to faktem, że kantory stosują mniejszą marżę i mają zdecydowanie niższy spread. Cała operacja wykonywana jest w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu. Ponadto niektóre kantory posiadają licencję Komisji Nadzoru Finansowego np.: internetowykantor.pl spełniając tym samym rygorystyczne standardy bezpieczeństwa transakcji. Ponadto kantory online stosują zabezpieczenia, które wykorzystywane są na całym świecie przez banki. Warto podkreślić, że korzystanie z internetowej wymiany walut jest bardzo intuicyjne i nie powinno stworzyć najmniejszego problemu, a jedynym wymogiem jest założenie konta w serwisie. Natomiast w razie problemów, obsługa klienta internetowego kantoru chętnie służy radą i wsparciem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE