Reklama

Rozlany olej na rondzie. Są utrudnienia

Opublikowano:
Autor:

Rozlany olej na rondzie. Są utrudnienia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgłoszenie o oleju napędowym rozlanym na rondzie w Wyszogrodzie płocka straż pożarna dostała kilka minut po 15.00 w poniedziałek. Utrudnień w ruchu powinni spodziewać się jadący droga krajową nr 62 oraz krajową 50.

Zgłoszenie o oleju napędowym rozlanym na rondzie w Wyszogrodzie płocka straż pożarna dostała kilka minut po 15.00 w poniedziałek. Utrudnień w ruchu powinni spodziewać się jadący droga krajową nr 62 oraz krajową 50.

Nie wiadomo, jak doszło do wycieku oleju, bo gdy dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o oleju na rondzie w Wyszogrodzie, gdzie krzyżują się dwie drogi krajowe - 50 i 62. Na miejscu już nie było sprawcy całego zamieszania.

- Na miejscu jest bardzo ślisko, utrudnienia potrwają dopóty, dopóki nie uda nam się zmyć oleju z jezdni - zapowiada Edward Mysera, rzecznik płockiej straży pożarnej. - Na miejscu są dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszogrodzie, olej zmywa ośmiu strażaków.

Rondo jest przejezdne, ale kierowcy powinni się spodziewać utrudnień. Niewykluczone jednak, że okresowo będzie wyłączane z ruchu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE