Reklama

Rozgrzewka przed festiwalowymi występami

Opublikowano:
Autor:

Rozgrzewka przed festiwalowymi występami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już we wtorek zespoły uczestniczące w Vistla Folk Festivalu rozpoczną nieoficjalne spotkania z mieszkańcami Płocka.

Już we wtorek zespoły uczestniczące w Vistla Folk Festivalu rozpoczną nieoficjalne spotkania z mieszkańcami Płocka.

Dzisiaj o 16 przedstawiciele wszystkich zespołów folklorystycznych pojawią się w sali sejmowej płockiego ratusza, by spotkać się z patronem honorowym festiwalu, prezydentem Andrzejem Nowakowskim. Jeśli dopisze pogoda, na rynku Starego Miasta każdy zespół da krótki pokaz swoich umiejętności.

O 17.30 w Centrum Handlowym Mosty pojawią się zespoły ze Słowacji i Meksyku, a w Galerii Handlowej Mazovia – z Rumunii i Indonezji. W środę o 17 uczestnicy festiwalu zaprezentują się na płockim molo oraz na osiedlu Łukasiewicza (ul. Łukasiewicza 22) i na Podolszycach Południowych (niedaleko marketu OBI).

Na czwartek zaplanowane zostały gościnne występy w Domach Pomocy Społecznej w Goślicach, Miszewie Murowanym oraz Zakrzewie i Brwilnie. Zespoły mają zjawić się również w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym przy ul. Mościckiego 27 w Płocku. Wszystkie czwartkowe wizyty zaplanowane są na 11.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE