Reklama

Rozdają jabłka za darmo. Sprawdź gdzie

Opublikowano:
Autor:

Rozdają jabłka za darmo. Sprawdź gdzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek rusza akcja „Jabłka płocczan” zorganizowana z inicjatywy Banku Żywności. Soczyste, pyszne owoce będą na nas czekać przez dwa tygodnie całkowicie za darmo. Jedynym ograniczeniem będzie nasza własna siła. Ile udźwigniemy, tyle zabierzemy do domu na przykład na szarlotkę.

We wtorek rusza  akcja „Jabłka płocczan” zorganizowana z inicjatywy Banku Żywności. Soczyste, pyszne owoce będą na nas czekać przez dwa tygodnie całkowicie za darmo. Jedynym ograniczeniem będzie nasza własna siła. Ile udźwigniemy, tyle zabierzemy do domu na przykład na szarlotkę.

Od 3 do 14 lutego jabłka będą wydawane na specjalnie zorganizowanych stoiskach w ramach akcji „Jabłka dla płocczan”. Przecież nie od dziś wiadomo, że jabłka potrafią skusić niejednego. W dodatku to owocowy eliksir młodości z powodu witamin i minerałów. Akcja rozpocznie się we wtorek, ale już zawczasu możemy przygotować sobie kilka przepisów kulinarnych z jabłkami w rolach głównych. To niezła okazja dla fanów przetworów, jabłek podawanych na ciepło, ciast i tart oraz niskokalorycznych przekąsek między posiłkami.

Jedyne czego potrzebujemy, aby pobrać darmowe owoce, to dowód tożsamości lub inny dokument potwierdzający naszą tożsamość.

W tym samym terminie można się także zgłosić po jabłka bezpośrednio do Banku Żywności przy ul. Targowej 7 w godzinach 10.00 - 14.00 (od poniedziałku do piątku)

Oto lista pozostałych miejsc z owocami:

3 lutego – Stary Rynek – od godz. 15.00
6 lutego – Pasaż Paderewskiego – od godz. 15.00
7 lutego – Pasaż Roguckiego – od godz. 10.00
12 lutego – Park Północny – od godz. 15.00
14 lutego – plac przed teatrem – od godz. 9.00

Fot. UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE