Reklama

Rondo na Podolszycach ma być odciążone. Radny dopytuje o postępy

Opublikowano:
Autor:

Rondo na Podolszycach ma być odciążone. Radny dopytuje o postępy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O połączeniu ulic Sikorskiego i Wyszogrodzkiej mówi się od jakiegoś czasu. W godzinach szczytu niewielkie rondo na Podolszycach korkuje się, a wykonanie przebicia mogłoby rozładować ruch. Na jakim etapie są prace?

O połączeniu ulic Sikorskiego i Wyszogrodzkiej mówi się od jakiegoś czasu. W godzinach szczytu niewielkie rondo na Podolszycach korkuje się, a wykonanie przebicia mogłoby rozładować ruch. Na jakim etapie są prace?

Tego właśnie chciał dowiedzieć się radny Wojciech Hetkowski, który, jak sam stwierdza, już kilkukrotnie dopytywał się o rozwiązanie tego problemu. W marcu Urząd Miasta zlecił wykonanie stosownego projektu. 

[ZT]14889[/ZT]

- Proszę zatem o informację o aktualnym stanie prac i perspektywach realizacji tej ważnej ze względu na organizacje ruchu, bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców nie tylko Podolszyc inwestycji - napisał radny. 

Odpowiedź dla mieszkańców może być satysfakcjonująca, choć tylko w niewielkiej części. Trwają prace projektowe, a termin mija 13 października tego roku. To jednak nie przesądza o szybkim powstaniu inwestycji. 

- Decyzja o podjęciu procesu budowlanego będzie uzależniona od kosztów przedmiotowej inwestycji, a także finansowych możliwości budżetu miasta Płocka - odpowiedział Jacek Terebus, zastępca prezydenta ds. rozwoju i inwestycji. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE