Reklama

Romowie okradli starszego mężczyznę

Opublikowano:
Autor:

Romowie okradli starszego mężczyznę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Para narodowości romskiej okradła dziś 76-letniego mężczyznę. Policja szuka złodziei.

Para narodowości romskiej okradła dziś 76-letniego mężczyznę. Policja szuka złodziei.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, wszystko wydarzyło się ok. 14.00 na drodze z Płocka do Staroźreb, w miejscowości Bromierzyk. Z relacji 76-letniego pokrzywdzonego wynika, że przejeżdżał tamtędy na skuterze i nagle został zatrzymany przez stojących przy szarym samochodzie kobietę i mężczyznę narodowości romskiej. Nieznajomi twierdzili, że skupują stare zegarki i złom i pytali, czy mężczyzna nie chce sprzedać takich przedmiotów. W pewnym momencie mężczyzna zainteresował się kurtką pokrzywdzonego, poklepał go po tułowiu, powiedział, że ładna… Po czym para wsiadła do samochodu i odjechała. Oczywiście z portfelem 76-latka. Okradziony mężczyzna nie zapamiętał niestety, jakiej marki był samochód, którym odjechali złodzieje.

Policjanci apelują do wszystkich, którzy widzieli, jak 76-latek rozmawiał z Romami na drodze z Płocka do Staroźreb albo wiedzą cokolwiek na temat tych osób, by skontaktowały się z posterunkiem policji w Bielsku (tel. 24 266 14 38) lub pod bezpłatnym nr tel. alarmowym 997.

- Ponownie zwracamy się z apelem o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa i o zachowanie ostrożności w kontaktach z osobami obcymi, aby uchronić się przed przestępstwem - ostrzega Krzysztof Piasek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE