Reklama

Rolnicy w ataku, a kultura na obronie

Opublikowano:
Autor:

Rolnicy w ataku, a kultura na obronie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To będzie bój o tytuł Mistrza Polski Urzędów Marszałkowskich. Departament Rolnictwa z Mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego wystawi reprezentantów w ataku, a pracownicy Departamentu Kultury będą bronić dostępu do bramki, w której stanie szef zakładowego archiwum. To już 11. edycja sportowego wydarzenia.

To będzie bój o tytuł Mistrza Polski Urzędów Marszałkowskich. Departament Rolnictwa z Mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego wystawi reprezentantów w ataku, a pracownicy Departamentu Kultury będą bronić dostępu do bramki, w której stanie szef zakładowego archiwum. To już 11. edycja sportowego wydarzenia.

W tym roku gospodarzem rozgrywek jest Płock. Drużyny urzędów marszałkowskich będą walczyć o tytuł najlepszej drużyny na boiskach Wisły Płock. Rozgrywki zaplanowano na 14 i 15 września. Zawodnicy powalczą również o indywidualne wyróżnienia, w tym najważniejsze – króla strzelców i najlepszego bramkarza turnieju.

– Przede wszystkim kibicuję zdrowej, zgodnej z zasadami fair play sportowej rywalizacji. Ale oczywiście sercem jestem z naszymi – podkreśla marszałek Adam Struzik. –  W tym roku mamy bardzo dobry skład. Życzę naszej drużynie sukcesu. Liczę, że w tym roku złoto będzie nasze!

W zawodach weźmie udział niemal 200 zawodników z 13 województw. W składach drużyn są pracownicy urzędów marszałkowskich, ale też radni (nie zagrają jednak miejscy radni PSL) i członkowie zarządów z poszczególnych województw.

Co roku imprezie towarzyszy zdrowa sportowa rywalizacja i świetna atmosfera. Turniej to też znakomita okazja do międzyurzędowej integracji i wymiany doświadczeń na różnych polach pracy zawodowej.  Mistrzostwa to nie tylko rywalizacja na boiskach, ale też szansa poznania ciekawych miejsc z ich historią i kulturą, a dla organizatorów turnieju możliwość promocji własnego regionu.

HARMONOGRAM ROZGRYWEK:

14 września (piątek):

9.00 – 9.30 - ceremonia oficjalnego otwarcia mistrzostw

9.30 – 14.00 - rozgrywki piłkarskie (grupowe)

15 września (sobota):

9.00 – 12.30 - rozgrywki piłkarskie (ćwierćfinały, mecze o miejsca 5-16, półfinały, mecz o 3. miejsce oraz finał)

12.30 - ceremonia zamknięcia mistrzostw, wręczenie medali, pucharów i nagród

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE