Reklama

Rolmarket to najlepszy ogrodniczy sklep internetowy w sieci

Opublikowano:
Autor:

Rolmarket to najlepszy ogrodniczy sklep internetowy w sieci  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Serwis Opineo.pl sprawdził, które sklepy internetowe cieszą się najlepszą opinią wśród swoich klientów. W kategorii "ogród" pierwsze miejsce zajął Rolmarket.

Serwis Opineo.pl sprawdził, które sklepy internetowe cieszą się najlepszą opinią wśród swoich klientów. W kategorii "ogród" pierwsze miejsce zajął Rolmarket. 

Polacy coraz chętniej robią zakupy w internecie. Badania wskazują, że nawet 80 proc. Polaków z dostępem do internetu robi zakupy w sieci. Zakupy za online robimy coraz częściej i płacimy za nie coraz więcej, bo w internecie można już kupić praktycznie wszystko. Pandemia COVID-19 również odcisnęła na tym procesie swoje piętno. 

Serwis Opineo.pl, zajmujący się zbieraniem opinii konsumentów po raz 11., stworzył ranking najlepszych sklepów internetowych w 15 kategoriach. W kategorii "ogród" po raz kolejny zwyciężył Rolmarket, mający swoją siedzibę w podpłockich Cieślach. To trzecia wygrana sklepu w ostatnich pięciu latach. W tym roku, przy 25888 wystawionych opiniach, Rolmarket uzyskał średnią ocen 4,78

 

 

 

 

Jak powstaje ranking? 

- Metodologia opiera się na potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych, po dokonanych zakupach. Metodologia jest niezmienna od 2010 roku, co pozwala na zachowanie porównywalności ocen na przestrzeni kolejnych edycji. Sposób obliczania ocen sklepów został pozytywnie zaopiniowany przez firmę konsultingową Nielsen, która jest partnerem merytorycznym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Internetowy Sklep Ogrodniczy Rolmarket.pl oferuje bardzo szeroką gamę produktów, które pozwolą stworzyć i pielęgnować nawet najbardziej wyszukane ogrody. W ofercie znaleźć można wszelkie rodzaje narzędzi ogrodniczych, ogromny wybór traw i nawozów, agrowłóknin, wszelkich akcesoriów wodnych, a także wszystko to, co kojarzy się z relaksem - meble ogrodowe i grille. 

 

Sprzedaż stacjonarna prowadzona jest w siedzibie firmy w gminie Bodzanów przy drodze krajowej nr 62 pomiędzy Płockiem (20 km) a Warszawą (87 km).

Cieśle 47

09-470 Bodzanów

Tel.: (24) 260 74 00

pon. - pt: 9.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE