Reklama

Rok rzeki Wisły. W niedzielę otwarcie niezwykłej wystawy

Opublikowano:
Autor:

Rok rzeki Wisły. W niedzielę otwarcie niezwykłej wystawy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie z uchwałą sejmową, 2017 jest obchodzony jako Rok Rzeki Wisły. Z tej okazji propagowana jest wiedza o królowej polskich rzek, powstają też wystawy i organizowane są konkursy. Rozstrzygnięcie jednego z nich nastąpi w najbliższą niedzielę w galerii Wisła. Nagrodzone prace utworzą niezwykłą wystawę.

Zgodnie z uchwałą sejmową, 2017 jest obchodzony jako Rok Rzeki Wisły. Z tej okazji propagowana jest wiedza o królowej polskich rzek, powstają też wystawy i organizowane są konkursy. Rozstrzygnięcie jednego z nich nastąpi w najbliższą niedzielę w galerii Wisła. Nagrodzone prace utworzą niezwykłą wystawę. 

Galeria ogłosiła konkurs fotograficzny pod hasłem "Wisła – Rzeka Inspiracji". Towarzyszył on wystawie fotografii Grzegorza Piaskowskiego zatytułowanej „WISŁA-Płock”, którą można było oglądać w galerii Wisła. Zdjęcia przedstawiały królową polskich rzek.

- Wybór finalistów konkursu nie był łatwy. Nie tylko z uwagi na fakt, iż napłynęło ponad sto zdjęć, ale również dlatego, że poziom był bardzo wyrównany – mówi Grzegorz Piaskowski, juror konkursu. 

W niedzielę 17 września o 12:00 nastąpi rozstrzygnięcie. Uczestnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych: 13-17 lat oraz powyżej 18. Zwycięzca każdej kategorii wiekowej otrzyma kartę podarunkową o wartości 1000 złotych do wykorzystania w salonie Komputronik w Galerii Wisła. Na autorów wyróżnionych prac czekają nagrody pocieszenia – bilety do kina Helios.

- Na klientów galerii w niedzielę czekać będzie także dodatkowa atrakcja – fotobudka. Zdjęcia będzie można zrobić i wydrukować za darmo w godzinach 12-18 – mówi Magdalena Michalska, manager marketingu Galerii Wisła.

Nagrodzone prace będzie można oglądać w galerii do końca października.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE