Reklama

Roboty drogowe trwają, fotoradar działa

Opublikowano:
Autor:

Roboty drogowe trwają, fotoradar działa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najpoważniejsze utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na Trasie Popiełuszki. Po świątecznej przerwie na płockie ulice wraca fotoradar straży miejskiej.

Najpoważniejsze utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na Trasie Popiełuszki. Po świątecznej przerwie na płockie ulice wraca fotoradar straży miejskiej.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg, czasowa organizacja ruchu została wprowadzona na Trasie Popiełuszki od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności. Wiąże się to z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Na przebudowywanym odcinku spodziewać się należy zwężenia jezdni i ograniczenia prędkości.

Z informacji przekazanych przez MZD wynika, że brygady naprawiające ubytki w jezdniach przy pomocy recyklera w środę 3 kwietnia będzie można spotkać na ulicach Szpitalnej, Medycznej, Łukasiewicza i Czwartaków oraz w alejach Armii Krajowej i Jana Pawła II.

Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej Jolanta Głowacka, fotoradaru można spodziewać się tym razem na ulicach Kobylińskiego, Kochanowskiego, Słonecznej i Przyszkolnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE