Reklama

Restauracja Petropol – Lokal Wielu Powrotów

Opublikowano:
Autor:

Restauracja Petropol – Lokal Wielu Powrotów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Relaksująco jasna przestrzeń, połysk świeżości i komfort na długie rozmowy. Jak wybrać idealnie reprezentacyjne miejsce, które będzie przychodzić na myśl w kontekście każdego spotkania?

Relaksująco jasna przestrzeń, połysk świeżości i komfort na długie rozmowy. Jak wybrać idealnie reprezentacyjne miejsce, które będzie przychodzić na myśl w kontekście każdego spotkania?

Restauracja Petropol wychodzi na przeciw oczekiwaniom płocczan. Na talerze trafią potrawy przygotowane ze świeżych produktów,  wprost od lokalnych dostawców. Restauracja to jednak nie tylko kuchnia - co jeszcze oferuje Petropol?

Kilkadziesiąt lat temu Petropol był synonimem luksusu i zmieniającego się świata. To tu działał m.in. Pewex, to tu płocczanie bawili się na wykwintnych balach i jadali w cukierni. Ważnym elementem była zawsze restauracja, która teraz wraca w zupełnie nowej odsłonie. 

Korzystamy z produktów dostarczonych przez lokalnych dostawców, dlatego możemy zaoferować niższe ceny nie obniżając z jakości - mówi Mateusz Tomaszewski, menedżer Restauracji. - Będziemy oferować płockie jedzenie w nowym wydaniu, na każdą kieszeń. 

Co znajdziemy w karcie? Żurek podawany w chlebie, golonkę czy suma, który ma być hitem restauracji. Oprócz standardowej, całorocznej karty dań, pojawią się też menu sezonowe charakterystyczne dla danej pory roku. Restauracja Petropol to idealne miejsce na codzienny obiad, jak i bardziej elegancki, weekendowy posiłek. A jeśli ktoś nie będzie mógł zdecydować się na konkretne danie, może zamówić menu degustacyjne w przystępnej cenie. 

Restauracja Petropol to miejsce, w którym najmłodsi traktowani są tak poważnie, że dedykuje się im specjalne dziecięce menu i walczy o ich uznanie. Rodzice mogą liczyć, że kiedy będą jeść obiad, ich pociechy cały czas będą pod profesjonalną opieką.

Restauracja to nie tylko smaczne jedzenie - podkreśla Wioletta Klekowicka, menadżer Hotelu. Planujemy szereg wydarzeń tematycznych i kulturalnych.

Atutem jest także zupełnie nowa, młoda obsługa. Cały czas przechodzi szkolenia, podobnie z resztą jak Michał Herudziński, szef kuchni, który nieustannie poszukuje nowych smaków. 

Mamy wszystkie poprzednie karty, inspirujemy się także starymi przepisami z Petropolu - zdradza. 

Wielkie otwarcie nowej restauracji już 17 marca. Czytelnicy Portalu Płock będą mogli liczyć na rabat do końca marca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE