Reklama

Remont Łukasiewicza: "Koszmar, okropność, płocki horror!"

Opublikowano:
Autor:

Remont Łukasiewicza: "Koszmar, okropność, płocki horror!" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowcy skarżą się na korki i trudności w dojeździe do pracy w związku z remontem ul. Łukasiewicza. Przypomnijmy, że od poniedziałku 19 lutego zamknięty jest jeden pas na odcinku od Mostu Płockiego Czerwca '76 do skrzyżowania z ul. Kobiałka.

Kierowcy skarżą się na korki i trudności w dojeździe do pracy w związku z remontem ul. Łukasiewicza. Przypomnijmy, że od poniedziałku 19 lutego zamknięty jest jeden pas na odcinku od Mostu Płockiego Czerwca '76 do skrzyżowania z ul. Kobiałka. 

Praktycznie już drugiego dnia prac płocczanie zaalarmowali naszą redakcję.

- Dziś rano o 5.20 z ul. Bielskiej przy Mostach mieliśmy odjazd autobusu nr 31 i niestety przez roboty drogowe do Orlenu dotarliśmy o 6.20 na bramę, to co działo się po drodze to KOSZMAR!!!!!!! Na piechotę byłabym wcześniej. Zaznaczam, że od strony Łukasiewicza też korek. OKROPNOŚĆ !!!!!!!!!!!!! Może by się ktoś tym zainteresował, bo jak codziennie będziemy tak dojeżdżać do pracy, to nie wiem co to będzie!!!!!!! - napisała do nas Czytelniczka.

 

- Płocki horror. Odcinek od Rutskich do hali Politechniki jadę 20 min. Remont rozumiem ale jak dojechać do pracy???? - brzmi kolejna wiadomość. 

Jak informuje Urząd Miasta całkowitego wyłączenia z ruchu przejazdu na odcinku między ul. Tysiąclecia, a ul. Gałczyńskiego oraz fragmentu ul. Łukasiewicza między mostem Płockiego Czerwca '76, a skrzyżowaniem z ul. Kobiałka dokonano ze względów bezpieczeństwa. 

- Na tym odcinku prace odbywają się na połowie jezdni i ruch odbywa się wahadłowo. Ruchem natomiast sterują światła, a w godzinach szczytu pracownicy firmy Skanska - mówi Hubert Woźniak z zespołu prasowego urzędu miasta.

Prace remontowe mają potrwać do końca kwietnia. Czy można jakoś ulżyć mieszkańcom osiedla oraz kierowcom w ich drodze do pracy? 

- Na bieżąco monitorujemy sytuację i jesteśmy w kontakcie z wykonawcą, by zminimalizować utrudnienia - poinformował Hubert Woźniak - Pierwsze dni wprowadzenia nowej organizacji ruchu zawsze są trudne, ale po pewnym czasie kierowcy zaczynają sobie radzić w nowej sytuacji. Na razie, po doświadczeniach z ostatniego poniedziałku, zdecydowaliśmy, że wydłużymy czas ręcznego sterowania ruchem. Nadal będziemy monitorować rozwój sytuacji.

Zakres prac na ul. Łukasiewicza jest szeroki i obejmuje m.in. przebudowę nawierzchni, budowę kanalizacji, nowych odcinków, nowych dróg rowerowych oraz nowego oświetlenia na docinku od skrzyżowania z ul. Tysiąclecia do skrzyżowania z ul. Długą. 

[ZT]18057[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE