Reklama

Remis z Niemcami. Kto przewidział wynik?

Opublikowano:
Autor:

Remis z Niemcami. Kto przewidział wynik? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kontynuujemy naszą zabawę w piłkarskich proroków i sprawdzamy, kto trafnie przewidział wynik drugiego z meczów na Euro 2016. Tym razem trafić udało się tylko jednej osobie!

Kontynuujemy naszą zabawę w piłkarskich proroków i sprawdzamy, kto trafnie przewidział wynik drugiego z meczów na Euro 2016. Tym razem trafić udało się tylko jednej osobie!

Tuz przed rozpoczęciem mistrzostw Europy zapytaliśmy kilkanaścioro znanych płocczan, jak obstawiają wyniki trzech pierwszych meczów polskiej reprezentacji. W przypadku pierwszego ze spotkań, zwycięstwo Polaków z Irlandią przewidzieli jedynie Artur Zieliński, prezes SPR Wisła Płock i poseł Piotr Zgorzelski. A jak znani płocczanie typowali przed meczem z naszym zachodnim sąsiadem?

Tym razem większość z naszych rozmówców wskazywała, że uda nam się zremisować z Niemcami, ale tylko posłanka Elżbieta Gapińska dobrze przewidziała wynik meczu na 0:0 (remis, ale bramkowy wróżyli Andrzej Nowakowski, Jacek Kruszewski, Artur Zieliński, Marek Jakubiak, Marek Opioła, Michał Sosnowski i Wojciech Hetkowski; z kolei Jacek Żabka i Piotr Zgorzelski przewidywali zwycięstwo Polaków, a Wioletta Kulpa - Niemiec).

Przed nami mecz z Ukrainą. Jak jego wynik obstawia zwyciężczyni ostatniego typowania, czyli Elżbieta Gapińka? Zdaniem posłanki, powinniśmy wygrać z Ukraińcami 2:1. 

Jak nasi prorocy obstawiają wynik meczu z Ukrainą? Czytaj: 

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE