Reklama

Reanimacja jednego z uczestników biegu na pl. Obrońców Warszawy

Opublikowano:
Autor:

Reanimacja jednego z uczestników biegu na pl. Obrońców Warszawy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do groźnego zdarzenia doszło podczas czwartkowego Biegu Niepodległości Pobiegnij z Biało-Czerwoną. Jeden z uczestników stracił przytomność na mecie biegu.

Do groźnego  zdarzenia doszło podczas czwartkowego Biegu Niepodległości Pobiegnij z Biało-Czerwoną. Jeden z uczestników stracił przytomność na mecie biegu. 

Na placu Obrońców Warszawy jak co roku z okazji Święta Niepodległości zorganizowano bieg dla uczczenia 98. rocznicy odzyskania wolności. Tegoroczna edycja imprezy nie przebiegła jednak bez incydentów - jeden z dorosłych uczestników biegu, nauczyciel płockiego liceum, dobiegł do mety, po czym przewrócił się i stracił przytomność. 

Na miejscu są dwie karetki pogotowia, trwa akcja ratunkowa.

Świadkowie zdarzenia są zdziwieni sytuacją, bo uczestnik nie wyglądał na zmęczonego i nie skarżył się na złe samopoczucie.

- To pierwsza taka sytuacja podczas biegu - mówi Leszek Brzeski z Klubu Parafialno-Uczniowskiego Victoria, który razem z płocką Siedemdziesiątką jest organizatorem imprezy. - Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i że nie stało się nic poważnego. 

Jak wyjaśnia, ponieważ do sytuacji doszło już na mecie, przy końcu biegu, imprezy nie przerwano. 

[ZT]13314[/ZT]

Poniżej zdjęcia

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE