Reklama

Razem pobiegną dzisiejszej nocy przy molo

Opublikowano:
Autor:

Razem pobiegną dzisiejszej nocy przy molo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli ktoś jeszcze nie zaczął dbać o formę latem, to właśnie nadarza się ku temu świetna okazja. Wystarczą wygodne buty i chęć do biegania. Koszt praktycznie żaden. Trochę czasu i parę kropel potu, a potem może nawet decyzja o starcie w III Półmaratonie Dwóch Mostów.

Jeśli ktoś jeszcze nie zaczął dbać o formę latem, to właśnie nadarza się ku temu świetna okazja. Wystarczą wygodne buty i chęć do biegania. Koszt praktycznie żaden. Trochę czasu i parę kropel potu, a potem może nawet decyzja o starcie w III Półmaratonie Dwóch Mostów.

Jak zapewniają organizatorzy dzisiejszego biegu z płockiej grupy Night Runners, tym razem nie będzie żadnego dzielenia na grupy. Linia startowa tradycyjnie zostanie umieszczona na parkingu przy molo. Dalej grupa przebiegnie wytyczony pięciokilometrowy dystans, zataczając pętlę wokół zalewu Sobótka i wróci na parking. Jeśli ktoś jednak będzie sobie życzył pokonać zalew jeszcze raz, nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby tego nie dokonać.

Przypominamy, że nie trzeba czynić żadnych wcześniejszych zapisów, aby dołączyć do Night Runnersów. Wystarczy tylko pojawić się na miejscu dziś o godzinie 21.00. Spotkanie rozpocznie się od kilkuminutowej rozgrzewki.

Nie ma tu żadnych opłat ani tym bardziej ograniczeń wiekowych. Jeśli tylko ktoś czuje się na siłach, aby zacząć, może skorzystać na przykład z grupy marszobiegowej dla początkujących. O to, że nie dorównamy kondycją i szybkością pozostałym, również nikt nie powinien martwić się na zapas. Nie trzeba od razu bić rekordów świata, ale odnaleźć własne, optymalne tempo, a nawet pobiec z własnym psem, jeśli miałby ktoś takie życzenie.

A później pozostaje już tylko pędzić pod molo w każdy czwartek na przywołaną wcześniej godzinę 21.00.

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE