Reklama

Ratusz umożliwił szybszy dostęp do wyników jakości powietrza

Opublikowano:
Autor:

Ratusz umożliwił szybszy dostęp do wyników jakości powietrza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z sytuacją ze smogiem płocki Ratusz umożliwił w czwartek szybszy dostęp do wyników ze stacji pomiarowych. Teraz wskazania jakości powietrza już są dobre.

W związku z sytuacją ze smogiem płocki Ratusz umożliwił w czwartek szybszy dostęp do wyników ze stacji pomiarowych. Teraz wskazania jakości powietrza już są dobre.

Na stronie głównej Ratusza pojawił się baner umożliwiający szybkie zapoznanie się z wynikami ze stacji pomiarowych na ul. Reja 28 i Królowej Jadwigi 4 bez szukania danych na stronie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska lub ściągania aplikacji na telefon czy tablet.

Przypomnijmy, że od niedzieli w wielu miastach w Polsce, w tym w Płocku, z powodu smogu wręcz odradzano wychodzenie z domu. Jeszcze we wtorek rano sytuacja przedstawiała się bardzo źle. Baner na górze strony zamieszczono w czwartek około południa. 

- W związku z dużym zainteresowaniem opinii publicznej bieżącym stanem powietrza ułatwiliśmy w ten sposób dostęp do tych informacji – tłumaczy Konrad Kozłowski zespołu medialnego Ratusza.

Jednocześnie w Ratuszu podkreślają, że od dawna można zapoznać się z informacjami korzystając z zakładki Bezpieczeństwo publiczne na stronie internetowej Urzędu Miasta Płocka. Ponadto bieżące wyniki jakości powietrza są wyświetlane od maja 2016 roku na elektronicznych tablicach informacyjnych Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej zamontowanych na przystankach Komunikacji Miejskiej.  

Fot. Skany ze strony UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE