Reklama

Ratusz planuje utworzenie nowej spółki? Znamy już odpowiedź

Opublikowano:
Autor:

Ratusz planuje utworzenie nowej spółki? Znamy już odpowiedź - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O odpowiedź w tej sprawie dopominał się ostatnio radny Prawa i Sprawiedliwości, Marek Krysztofiak, podobnie jak my. Ratusz nie udzielił jednak klarownej odpowiedzi, pomimo że ta mogłaby być krótka, tak lub nie.

O odpowiedź w tej sprawie dopominał się ostatnio radny Prawa i Sprawiedliwości, Marek Krysztofiak, podobnie jak my. Ratusz nie udzielił jednak klarownej odpowiedzi, pomimo że ta mogłaby być krótka, tak lub nie.

W środę na konferencji zapytaliśmy prezydenta Andrzeja Nowakowskiego, czy rzeczywiście płockie zoo miałoby stać się niedługo kolejną miejską spółką. Nie byłoby to pierwsze zoo w Polsce, w którym pojawił się temat podobnego przekształcenia. Ogrody we Wrocławiu czy w Łodzi, mając większe inwestycyjne plany, funkcjonują już jako spółki, a kto wie czy w ich ślady nie podąży ogród zoologiczny w Gdańsku. Czy zatem i w Płocku może być podobnie?

[ZT]15978[/ZT]

- Nie, obecnie Urząd Miasta nie planuje utworzenia nowej spółki – rozwiewał wątpliwości prezydent Nowakowski w środę na konferencji prasowej.

Czy zatem jest to po prostu plotka? - Mogę powiedzieć, że mamy świadomość, iż w tym momencie niektóre ogrody zoologiczne funkcjonują w ramach spółek - dodał prezydent. - Bez wątpienia przyjrzymy się pewnym możliwościom zmian, aczkolwiek obecnie nie ma takich planów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE