Reklama

Ratusz dąży do nowego zagospodarowania placu w centrum miasta

Opublikowano:
Autor:

Ratusz dąży do nowego zagospodarowania placu w centrum miasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fontanna, podwójny szpaler drzew i Pomnik Obrońców Płocka 1920 r. w kształcie kolumny zakończonej orłem - takie były z grubsza założenia na nowy wygląd pl. Narutowicza zawarte w koncepcji, która w konkursie zajęła drugą lokatę. Żadna z prac dotyczących przyszłego zagospodarowania tego fragmentu miasta nie urzekła komisji konkursowej na tyle, aby mogła zająć pierwsze miejsce. Po koncepcjach teraz przyszedł czas na dokumentację projektowo-kosztorysową.

Fontanna, podwójny szpaler drzew i Pomnik Obrońców Płocka 1920 r. w kształcie kolumny zakończonej orłem - takie były z grubsza założenia na nowy wygląd pl. Narutowicza zawarte w koncepcji, która w konkursie zajęła drugą lokatę. Żadna z prac dotyczących przyszłego zagospodarowania tego fragmentu miasta nie urzekła komisji konkursowej na tyle, aby mogła zająć pierwsze miejsce. Po koncepcjach teraz przyszedł czas na dokumentację projektowo-kosztorysową.

Ratusz wyłonił w przetargu firmę, która zajmie się opracowaniem kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót w ramach zadania inwestycyjnego pt. "Zagospodarowanie pl. Gabriela Narutowicza - prace przygotowawcze". Zadanie zostanie powierzone firmie Pniewski Architekci Sp. z o. o. z Gdyni.

Urząd Miasta zapłaci za dokumentację 289 tys. 50 zł. Co ciekawe, nie jest to najtańsza oferta na tle dwóch pozostałych (proponowano 194,3 i 196,8 tys. zł), które jednak otrzymały niższe noty (a nawet zero punktów) za doświadczenie zawodowe projektanta w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz architektonicznej.

Fot. Michał Wiśniewski / Portal Płock

[ZT]18728[/ZT]

[ZT]18546[/ZT]

[ZT]17321[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE