Reklama

Reklama

Ratownicy wodni poszukiwani. MOSiR przyjmuje zgłoszenia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. MOSiR

Ratownicy wodni poszukiwani. MOSiR przyjmuje zgłoszenia - Zdjęcie główne

foto Fot. MOSiR

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Płocku zachęca do dołączenia do zespołu ratowników wodnych. Można się zgłaszać do 1 marca br.

Reklama

Ratownicy MOSiR pracują m.in. na pływalniach Podolanka, Jagiellonka i Kobylanka, a w sezonie także nad Zalewem Sobótka.

MOSiR czeka na osoby z odpowiednimi uprawnieniami, list motywacyjny i CV można złożyć w biurze zarządu MOSiR, Pl. Celebry Papieskiej 1, p. 144 (hala Orlen Arena). Termin składania dokumentów upływa 1 marca 2021 r.

Jakie są wymagania? Posiadanie uprawnień do wykonywania ratownictwa wodnego potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych wydanym na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych lub innym dokumentem potwierdzającym ukończenie szkolenia na ratownika wodnego, aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej

Pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika, potwierdzenie członkostwa lub zatrudnienia w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego.

Należy także posiadać aktualne badania sanitarno-epidemiologicznych. Wymaganie jest minimum średnie wykształcenie, umiejętność pracy w zespole i szybkiego podejmowania decyzji. Mile widziany staż pracy na stanowisku ratownika.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy