Reklama

Ratownicy medyczni wzbogacili się o nowy sprzęt

Opublikowano:
Autor:

Ratownicy medyczni wzbogacili się o nowy sprzęt - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratownicy działają na obszarze zamieszkanym przez 800 tys. osób. To nie tylko nasze miasto i powiat płocki, w obrębie działania Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego są także powiaty: gostyniński, sierpecki, ciechanowski, mławski, płoński, nowodworski i żuromiński. Aby skuteczniej mogli nieść pomoc otrzymali dwa nowe ambulanse.

Ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego działają na obszarze zamieszkanym przez 800 tys. osób. To nie tylko nasze miasto i powiat płocki, w obrębie działania Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego są także powiaty: gostyniński, sierpecki, ciechanowski, mławski, płoński, nowodworski i żuromiński. Aby skuteczniej mogli nieść pomoc otrzymali dwa nowe ambulanse.

Przekazanie dwóch nowych ambulansów wyposażonych w sprzęt medyczny SP ZOZ Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku odbyło się tuż przed świętami, 23 grudnia. Marszałek Adam Struzik przypominał, jak ważną pracę wykonują ratownicy, wymagającą niejednokrotnie determinacji i poświęcenia.

SP ZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowania Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku działa na obszarze zamieszkanym przez około 800 tys. osób. W regionie pracuje 28 zespołów ratownictwa medycznego, w tym wodny zespół ratownictwa oraz dodatkowy zespół transportowy typu „N” do transportu noworodków.

Fot. Mazowiecki Urząd Marszałkowski

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE