Reklama

Ranking kont oszczędnościowych - marzec 2017

Opublikowano:
Autor:

Ranking kont oszczędnościowych - marzec 2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniższym rankingu znajdziesz kilka najlepszych rachunków oszczędnościowych, które aktualnie znajdują się na rynku bankowym. Dzięki temu dowiesz się, które z kont oszczędnościowych jest w stanie uzyskać największy zysk z ulokowanych pieniędzy.

W poniższym rankingu znajdziesz kilka najlepszych rachunków oszczędnościowych, które aktualnie znajdują się na rynku bankowym. Dzięki temu dowiesz się, które z kont oszczędnościowych jest w stanie uzyskać największy zysk z ulokowanych pieniędzy.

Konta oszczędnościowe są dobrym sposobem, aby oszczędzać i lokować swoje nadwyżki. Są przede wszystkim o wiele bardziej elastyczne od lokat bankowych. Pieniądze można wpłacać i wypłacać na koncie oszczędnościowym w każdym momencie i nie wiąże się to ze stratą odsetek. Konta oszczędnościowe charakteryzują się tym, że ich oprocentowanie jest zmienne i zależy od aktualnych stóp procentowych. Dlatego zakładając konto oszczędnościowe warto jest wziąć pod uwagę, że przyszłe odsetki mogą się różnić od tych aktualnych. Stopy procentowe w Narodowym Banku Polski na stan dzisiejszy są bardzo niskie. Jest to świetna wiadomość dla osób, które spłacają kredyty hipoteczne, ale zła dla ludzi oszczędzających, bowiem oprocentowanie kont oszczędnościowych jest aktualnie jednym z najniższych w historii. Mimo wszystko warto jest rozważyć ten sposób na oszczędzanie pieniędzy, przede wszystkim i tak się nic w tym przypadku nie traci, a jedynie można zyskać. Dodatkowo konta oszczędnościowe razem z lokatami bankowymi są najbezpieczniejszą forma lokowania swojego kapitału. Należy jednak pamiętać o tym, aby sprawdzać aktualną sytuację ofert bankowych. Może się okazać, że w którymś z banków pojawiła się dużo lepsza okazja do oszczędzania i warto przenieść swoje środki w inne miejsce.

1. Konto oszczędnościowe w Orange Finanse

Warunki:

Aktualne oprocentowanie w skali roku wynosi dla konta oszczędnościowego w Orange Finanse 3,50%. Kwoty jakie można wpłacić to od 1 zł do 10.000 zł. Powyżej tej kwoty oprocentowanie zostaje obniżone. Koszty prowadzenia rachunku wynoszą 0 zł. Możliwy jest tylko jeden darmowy przelew z rachunku, każdy kolejny kosztuje 5 zł. Oprocentowanie obowiązuje jedynie przez 6 miesięcy od założenia konta i aby je uzyskać należy utworzyć konto osobiste w Orange Finanse.

2. Konto EKOprofit w BOŚ Bank

Warunki:

Oprocentowanie na koncie EKOprofit wynosi do 3,00%, a zakres kwot do 50.000 złotych, przy wyższych oprocentowanie automatycznie zostaje obniżone. Koszty prowadzenia konta wynoszą 0 złotych, jednak możliwy jest tylko jeden przelew w miesiącu, każdy kolejny kosztuje 10 złotych. Oprocentowanie na poziomie 3% lub 2,75% można uzyskać w ramach Programu Systematycznego Oszczędzania EKOprofit. 3% oprocentowanie uzyskasz przy kwocie do 50.000 złotych, jeśli na Twoje konto osobiste wpływa świadczenie 500+. 2,75% oprocentowanie zyskasz, jeśli na Twoje konto co miesiąc wpływa minimum 1000 złotych. Oprocentowanie standardowe wynosi 1,65% - do 50.000 złotych, 1,90% - 50.000 złotych do 500.000 złotych, 1,80% - powyżej 500.000 złotych.

3. DB Konto oszczędnościowe Plus w Deutsche Bank

Warunki:

Oprocentowanie wynosi 2,55 %. Zakres kwot sięga 100.000 złotych. Powyżej tej kwoty oprocentowanie zostaje obniżone. Koszty prowadzenia rachunku to 0 zł, w czym możliwy jest tylko jeden przelew wewnętrzny w miesiącu, każdy pozostały kosztuje 10 złotych. Konta osobistego nie trzeba posiadać, chociaż chyba oszczędzanie środków przy płatności 10 złotych za każdy przelew zewnętrzny wymusza na nas jego posiadanie. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące, po nich spada do 1,05%.

Dokładny ranking kont oszczędnościowych, z większą ilością propozycji znajdziesz na:
https://www.totalmoney.pl/ranking-kont-oszczednosciowych

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE