Reklama

Radny: Panie prezydencie, co z przetargiem na stadion dla Wisły Płock?

Opublikowano:
Autor:

Radny: Panie prezydencie, co z przetargiem na stadion dla Wisły Płock? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydatek spory, to i pytań dużo. Płoccy radni co i raz dopytują to na komisjach, to na sesji o sprawę stadionu przy ul. Łukasiewicza. Nawet nie chodzi o wbicie pierwszej łopaty. Bardziej o zapowiedziany przetarg.

Wydatek spory, to i pytań dużo. Płoccy radni co i raz dopytują to na komisjach, to na sesji o sprawę stadionu przy ul. Łukasiewicza. Nawet nie chodzi o wbicie pierwszej łopaty. Bardziej o zapowiedziany przetarg.

Pytania o stadion posypały się już na komisjach poprzedzających czwartkową sesję Rady Miasta Płocka. Sprawą interesował się radny Prawa Sprawiedliwości Piotr Szpakowicz, a jeszcze wcześniej radny Wojciech Hetkowski. Pisaliśmy o sugestii radnego Sojuszu Lewicy Demokratycznej:

[ZT]20019[/ZT]

Dziś na sesji, korzystając z obecności prezydenta, próbował dowiedzieć się czegoś więcej radny Polskiego Stronnictwa Ludowego, Michał Sosnowski. - Na jakim etapie ogłoszenie przetargu na stadion w systemie „zaprojektuj i wybuduj”? - dopytywał podczas obrad.

Prezydent zapewnił, że to kwestia kilku dni. - Liczę, że najdalej w przyszłym tygodniu pojawi się na stronie - poinformował włodarz miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE