Reklama

Radni i prezydenci jak z obrazka. Nowa galeria w płockim ratuszu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Radni i prezydenci jak z obrazka. Nowa galeria w płockim ratuszu [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W auli ratusza bywa gorąco i nie z powodu temperatury w samym budynku. Teraz jest jedna rzecz, która łączy uczestników tych wielokrotnie zaciekłych dyskusji. Wszyscy razem, a także prezydent i wiceprezydenci, doczekali się swoich pamiątkowych portretów w holu ratusza, niedaleko szatni.

W auli ratusza bywa gorąco i niekoniecznie z powodu temperatury w samym budynku. Teraz jest jedna rzecz, która łączy uczestników tych wielokrotnie zaciekłych dyskusji. Wszyscy razem, a także prezydent i wiceprezydenci, doczekali się swoich pamiątkowych portretów w holu ratusza, niedaleko szatni.

Jeśli ktoś nie kojarzy płockich radnych, wystarczy że wejdzie do holu i obejrzy portrety. Każdy z osobna został oprawiony w ramki, jest także opatrzony imieniem i nazwiskiem osoby, która na nim widnieje (bez dopisanych klubów), podobnie jak ten prezydenta Andrzeja Nowakowskiego i wiceprezydentów: Romana Siemiątkowskiego, Jacka Terebusa i Piotra Dyśkiewicza. A jak na nich wyszli, to już każdy może indywidualnie ocenić....

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE