Reklama

Radiowa Czwórka wkrótce dotrze do Płocka

Opublikowano:
Autor:

Radiowa Czwórka wkrótce dotrze do Płocka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku Płock nie znalazł się na trasie popularnego Lata z Radiem. Ale już 23 lipca do naszego miasta dotrą „Drogowskazy Czwórki”.

W tym roku Płock nie znalazł się na trasie popularnego Lata z Radiem. Ale już 23 lipca do naszego miasta dotrą „Drogowskazy Czwórki”.

Radiowa Czwórka w każdy wakacyjny wtorek i piątek odsłania przed swoimi słuchaczami godne poznania miejsca w różnych zakątkach Polski. Prowadzi przy tym kampanię promocyjną „Pokaż nam swoje miasto: Czwórka szuka przewodników”, zachęcając mieszkańców odwiedzanych miast do promowania lokalnych inicjatyw.

Reporterzy Czwartego Programu Polskiego Radia odwiedzili już Sejny, Ustrzyki Dolne, Łomżę i Tarnów. Zanim dotrą do Płocka, na ich drodze znajdą się jeszcze Pułtusk i Olkusz.

W Sejnach radiowcy spacerowali po opuszczonym klasztorze i słuchali koncertu tamtejszej orkiestry dętej oraz hejnalistów. W Łomży dowiedzieli się, dlaczego to miasto „muzyką stoi”. Rozmawiali z grupą młodych tancerzy Crazy Twisting Group oraz z Tomem Foresterem – didżejem i producentem, który odnosi sukcesy na całym świecie.

Po wizycie w Płocku ta trasie znajdą się jeszcze Kłobuck (26 lipca), Skierniewice (30 lipca), Kalisz (2 sierpnia), Sieradz (6 sierpnia), Jarocin (9 sierpnia), Oleśnica (13 sierpnia), Chodzież (16 sierpnia), Świdnica (20 sierpnia), Połczyn Zdrój (23 sierpnia), Kłodzko (27 sierpnia) i Świnoujście (30 sierpnia).

„Drogowskazy Czwórki” zostały przygotowane, aby zainteresować młodych ludzi dziedzictwem kulturalnym ich małych ojczyzn, a także zaprezentowanie ciekawych inicjatyw społeczno-kulturalnych, w które angażuje się młodzież z odwiedzanych miejsc.

Relacje z trasy dostępne są w każdy wtorek i piątek w audycjach „Poranek Online”, „W 4 Oczy”, „Stacja Kultura” i „4 do 4” (Czwórka do Czwartej). Prezentowane są w nich relacje, wywiady oraz materiały dziennikarskie, ukazujące wydarzenia odbywające się w odwiedzanych miejscach.

Fot. PR IV

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE