Reklama

Pytanie na śniadanie z płockimi uczennicami [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Pytanie na śniadanie z płockimi uczennicami [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z Julią, Karoliną, Pauliną, Dianą i Natalią spotkaliśmy się w marcu. Uczennice Małachowianki opowiedziały nam o inicjatywie, którą organizują w w swojej szkole. Pomysłem zainteresowała się TVP2. O wydarzeniu "Meet me" zrobiło się głośno także za pośrednictwem "Pytania na śniadanie".

Z Julią, Karoliną, Pauliną, Dianą i Natalią spotkaliśmy się w marcu. Uczennice Małachowianki opowiedziały nam o inicjatywie, którą organizują w w swojej szkole. Pomysłem zainteresowała się TVP2. O wydarzeniu "Meet me" zrobiło się głośno także za pośrednictwem "Pytania na śniadanie".

W Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku 17 kwietnia odbyło się spotkanie, podczas którego każdy uczeń otrzymał naklejkę z numerem. Numery były podwójne, a zadanie postawione przed uczestnikami, polegało na odnalezieniu drugiej osoby z tym samym oznaczeniem. Na tym jednak nie koniec. Z odnalezioną osobą należało zamienić kilka zdań. 

Proste? W teorii tak, okazuje się jednak, że w praktyce kontakty twarzą w twarz nie są takie proste. 

- Bardzo często telefon jest barykadą, za którą można się zachować  - mówił Michał Kacprzak, wychowawca klasy. - Co roku przychodzą dzieciaki coraz bardziej sprawne w świecie wirtualnym, a coraz mniej w świecie realnym. Dla nich często problemem jest zamówić coś w fast-foodzie, jeśli tam nie ma ekranu dotykowego i trzeba podejść, porozmawiać .

[ZT]18491[/ZT]

Akcja odniosła duży sukces, a uczniowie nalegają, by wydarzenie odbywało się częściej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE