Reklama

Psia impreza z muchami w grochy. Przyjdźcie ze swoimi pupilami

Opublikowano:
Autor:

Psia impreza z muchami w grochy. Przyjdźcie ze swoimi pupilami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarezerwujcie sobie czas na imprezę, na którą śmiało można przyjść ze swoim pupilem, a nawet to wasze psy będą gośćmi honorowymi. Dla psów przygotowano muchy w kolorowe grochy, ich właściciele obejrzą pokazy, wezmą udział w konkursach, będzie też okazja do zasięgnięcia porad, co należy mieć w apteczce dla czworonoga. Tego dnia porozmawiacie z psimi trenerami i autorem książki "Psie Troski", Tomem Justyniarskim.

Zarezerwujcie sobie czas na imprezę, na którą śmiało można przyjść ze swoim pupilem, a nawet to wasze psy będą gośćmi honorowymi. Dla psów przygotowano muchy w kolorowe grochy, ich właściciele obejrzą pokazy, wezmą udział w konkursach, będzie też okazja  do zasięgnięcia porad, co należy mieć w apteczce dla czworonoga. Tego dnia porozmawiacie z psimi trenerami i autorem książki "Psie Troski",  Tomem Justyniarskim.

Czy Płock jest przyjazny psom? Przekonamy się w sobotę, 1 lipca, ilu właścicieli czworonogów przybędzie w sobotę do Ogródka Jordanowskiego na "Dzień z psem". W programie występy artystyczne, okazja do wygrania bonów do sklepów i gadźetów Wisły Płock. Na miejscu stawią się funkcjonariusze policji i municypalni wraz z psami, które pełnią służbę. O dobrą zabawę zadbają osoby z Fan Parku, zjawi się fotograf. W imprezie wezmą udział zwierzęta z Ranczowiska i ponownie spotkamy Zwierzakoluby, co oznacza możliwość dotknięcia węża, lub obserwacji wielkiego pająka. Swoją obecność zapowiedziały trenerka i behawiorystka, więc jeśli macie jakieś pytanie, będzie ku temu świetna okazja.

Gościem specjalnym będzie Tom Justyniarski, pisarz i obrońca zwierząt (godz. 12.00). Julka Sztendur i Magdalena Kruszewska są odpowiedzialne za pokaz agility i dogfrisbee. Jeśli nie kojarzycie, czym jest agility, już wyjaśniamy. Przewodnik prowadzi psa za pomocą komend głosowych i ruchowych, aby bezbłędnie i w jak najszybszym czasie pokonał tor przeszkód. Nie zabraknie też płockich organizacji działających na rzecz zwierząt, OTOZ Animals i Płockiego Towarzystwa Pomocy Zwierzętom ARKA, które przywiozą swoich podopiecznych. Kto wie, może któryś znajdzie w sobotę kochający dom.

Czy wiecie, co zrobić, jeśli waszemu pupilowi coś się przytrafi i dojdzie u niego do zatrzymania oddychania albo krążenia, w jaki sposób odpowiednio zabezpieczyć złamanie bądź zwichnięcie u domownika, który na wasz widok z radości merda ogonem? Czy dysponujecie wiedzą, w jaki sposób właściwie wyposażyć apteczkę dla czworonoga? Podpowiedzą także w sobotę. Przyspieszone kursy pierwszej pomocy weterynaryjnej przeprowadzi pani doktor z Przychodni Weterynaryjnej 4 Łapy, chętnie podzieli się również wiedzą na temat pielęgnacji i właściwego odżywiania

Początek na Jordanku o godz. 11.00, impreza potrwa do 17.00.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE