Reklama

Reklama

Przyznano granty w ramach konkursu „Działaj Lokalnie”. - Największą siłą ziemi płockiej są jej mieszkańcy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozstrzygnięto kolejną edycję cyklicznego konkursu grantowego „Działaj Lokalnie”. Wybrano najlepsze projekty, które otrzymały dofinansowanie. Konkurs, jak co roku, cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Reklama

„Nie bądź łoś, posadź coś!”, „Ogródki, ogrody pszczoły karmiące”, „Gościu, siądź pod mym liściem i przypomnij sobie, czyli kwestia dobrego smaku w Lipiankach” - to tylko część pozytywnie ocenionych i dofinansowanych projektów w ramach tegorocznego konkursu grantowego, realizowanego w ramach „Działaj Lokalnie”.

To przedsięwzięcie, które ma wspomóc lokalne inicjatywy. W tym roku wpłynęło 41 wniosków, z których dofinansowanych zostaną 33 projekty. W sumie na granty przeznaczono 120 tys. zł. 

- Jestem dumny i szczęśliwy, że mamy tak wielu aktywnych ludzi na naszym terenie - mówił Mariusz Bieniek, starosta płocki. - Największą wartością ziemi płockiej są jej mieszkańcy. Dziękuję Państwu i serdecznie gratuluję - mówił.

W Starostwie Powiatowym w Płocku odbyło się podpisanie umów z pomysłodawcami. W spotkaniu wzięli udział przede grantobiorcy samorządowcy oraz przedstawiciele fundacji „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej Młodzi Razem”. 

- Nasza Fundacja jest ośrodkiem programu „Działaj Lokalnie”, takich jest w kraju kilkadziesiąt – tłumaczyła Iwona Marczak, prezes fundacji. - Wspierane były te projekty, które mają na celu inicjowanie współpracy mieszkańców na rzecz dobra wspólnego - dodała.

Wnioskodawcy, którzy otrzymali pieniądze w ramach tegorocznej edycji konkursu. Zwycięskie projekty będą realizowane wkrótce. Działania te muszą być zaplanowane bowiem na minimum 3 miesiące, a maksymalnie do 6 miesięcy – w terminie od 1 lipca do 31 grudnia 2021 roku. Maksymalnie wnioskodawca mógł zdobyć 6 tys. zł.

Pełna listę beneficjentów opublikowaliśmy już jakiś czas temu. Sprawdź, kto dostał dofinansowanie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy