Reklama

Przykro im, że ktoś może nie mieć świąt. Płocki WOPR i MZGM-TBS wymyślili akcję

Opublikowano:
Autor:

Przykro im, że ktoś może nie mieć świąt. Płocki WOPR i MZGM-TBS wymyślili akcję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki WOPR i MZGM-TBS chcą, by wszyscy mieli miłe święta Bożego Narodzenia - by pod choinką nie zabrakło prezentów, a na wigilijnym stole świątecznych smakołyków. Organizują więc akcję i zapraszają wszystkich do udziału, zachęcając obietnicą upominków.

Płocki WOPR i MZGM-TBS chcą, by wszyscy mieli miłe święta Bożego Narodzenia - by pod choinką nie zabrakło prezentów, a na wigilijnym stole świątecznych smakołyków. Organizują więc akcję i zapraszają wszystkich do udziału, zachęcając obietnicą upominków.

Jak przyznają organizatorzy z płockiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz  Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej -TBS, przed Bożym Narodzeniem tak to już jest, że jakoś zawsze cieplej myśli się o tych, którzy mogą nie mieć udanych świąt z pysznymi potrawami na stole, łakociami dla dzieci, prezentami pod choinką i całą cudowną atmosferą świąt.

Dlatego właśnie rozpoczęli akcję „Prawdziwie Polskie Święta Bożego Narodzenia”, która potrwa do 16 grudnia 2016 r.

-  W tym czasie będziemy zbierać słodycze, zabawki, gry planszowe oraz artykuły spożywczo-przemysłowe, którymi następnie obdarujemy wytypowane uprzednio rodziny - zapowiadają organizatorzy i zachęcają do włączenia się w akcję. - Dziękując wszystkim, którzy zechcą wesprzeć naszą akcję, pragniemy podkreślić, że ich wspaniały gest przyczyni się do uszczęśliwienia tych, którym trudna sytuacja życiowa nie pozwala spędzić Świąt Bożego Narodzenia zgodnie z prawdziwie polską tradycją.

Na osoby, które zechcą wesprzeć akcję, będzie czekać wiele atrakcyjnych upominków,  m.in. zdjęcie Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszczykowskiego, Grzegorza Krychowiaka z ich autografem, koszulki z autografami rodzimego wojownika Marcinka Różalskiego oraz znanego artysty Popka, oryginalny plecak Jakuba Błaszczykowskiego i Wojciecha Szczęsnego  przekazany przez PZPN, oryginalne kubki z wizerunkiem Lewandowskiego, Błaszczykowskiego, Rybusa, Płyty z filmem „Chcę więcej”, gra „FIFA 2016” oryginalny termos PZPN, smycze oraz plakaty płockiej Wisły z podpisami jej piłkarzy.

 Dary można przynosić do siedziby WOPR w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej 1a.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE