Reklama

Przyjeżdża Robert Biedroń. Zaprasza na burzę mózgów

Opublikowano:
Autor:

Przyjeżdża Robert Biedroń. Zaprasza na burzę mózgów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jakie ma dalsze plany prezydent Słupska, który mimo wszystko nie zdecydował się ubiegać o reelekcję? Nie dołączył też do Koalicji Obywatelskiej. Podąża swoją ścieżką. Z płocczanami spotka się 24 listopada.

Jakie ma dalsze plany prezydent Słupska, który mimo wszystko nie zdecydował się ubiegać o reelekcję? Nie dołączył też do Koalicji Obywatelskiej. Podąża swoją ścieżką. Z płocczanami spotka się 24 listopada.

Fotel prezydenta Słupska zajmie jego dotychczasowa zastępczyni, Krystyna Danilecka-Wojewódzka. Zdobyła 17,8 tys. głosów (53,19 proc. wszystkich głosów w tegorocznych wyborach w Słupsku), co dało jej zwycięstwo już w pierwszej turze. Sam Biedroń jeździ po Polsce i zachęca do burzy mózgów, pytając o to, co warto zmienić. Nowy projekt polityczny już został zapowiedziany, jednak na więcej szczegółów programowych należy poczekać do lutego 2019 r.

- Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami. Często słyszę, że jesteście niezadowoleni z sytuacji w kraju. Nie podoba Wam się, że obecna władza niszczy nasze państwo, ale jesteście również zmęczeni bezradnością opozycji. Mówicie mi, że nie macie na kogo głosować. Jednak za każdym razem, gdy się z Wami spotykam, widzę w Was także olbrzymi potencjał – mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej. Właśnie o tym chciałbym z Wami porozmawiać! Spotkajmy się, by pomówić o tym, jaka jest Polska naszych marzeń. Zapraszam na Burzę Mózgów - czytamy na Facebooku, gdzie utworzono osobne wydarzenie.

Zanim dotrze do Płocka, wcześniej odwiedzi m.in. Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Kraków i Pabianice, z kolei po wizycie w naszym mieście w planie ma kolejne miasta: Włocławek, Stargard i Londyn.

Spotkanie w Płocku odbędzie się 24 listopada w Hotelu Petropol w godz. 17.30-19.30. Udział jest bezpłatny, jednak należy się wcześniej zarejestrować. Zostało 69% wolnych miejsc.

[YT]https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=1zCRDSEw7P8[/YT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE