Reklama

Przyjeżdża kolejny kandydat na prezydenta

Opublikowano:
Autor:

Przyjeżdża kolejny kandydat na prezydenta  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bój o ogólnokrajową prezydenturę trwa w najlepsze. Kandydaci i jednak kandydatka odwiedzają targi i pytają o Polskę, wysyłają w kraj specjalny autobus, przygrywają nawet na gitarze. Już w najbliższy czwartek, 2 kwietnia Płock znalazł się na trasie kolejnego ubiegającego o najwyższy urząd w państwie.

Bój o ogólnokrajową prezydenturę trwa w najlepsze. Kandydaci i jednak kandydatka odwiedzają targi i pytają o Polskę, wysyłają w kraj specjalny autobus, przygrywają nawet na gitarze. Już w najbliższy czwartek, 2 kwietnia Płock znalazł się na trasie kolejnego ubiegającego o najwyższy urząd w państwie.

Bronisław Komorowski był niedawno w Płocku, ale jeszcze wówczas nie ubiegał się oficjalnie o reelekcję. Za to później zjawił się w mieście "Bronkobus", czyli kampanijny autobus z jego wizerunkiem, ale już bez prezydenta w środku. Z kolei w kwietniu nasze miasto ma odwiedzić Andrzej Duda, który również nie pozostaje w tyle i podróżuje "Dudobusem". A teraz zapowiedział się z wizytą kolejny kandydat, wystawiony przez koalicjanta Platformy Obywatelskiej, kojarzony z zieloną koniczynką.

Adam Jarubas z Polskiego Stronnictwa Ludowego zawita do Płocka 2 kwietnia i przedstawił już harmonogram kilkugodzinnej wizyty. Poza wywiadami w lokalnych mediach i konferencją prasową w Muzeum Mazowieckim, złoży również kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II (godzina 13.30), odwiedzi Wojewódzki Szpital Zespolony, gdzie pojawi się na oddziale dziecięcym (godzina 15.00), natomiast na samo zakończenie wizyty zaplanowano konwencję wyborczą w Teatrze Dramatycznym. Poprowadzą ją wspólnie Aleksandra Chachuła i Tomasz Kominek. Początek o godzinie 17.00.

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE