Reklama

Przyjęcie weselne – jak je urozmaicić?

Opublikowano:
Autor:

Przyjęcie weselne – jak je urozmaicić? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wesele najczęściej zdarza się raz w życiu. To wyjątkowy dzień, którego nie da się porównać z żadnym innym. Dlatego warto zadbać, by goście nigdy go nie zapomnieli. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Wesele najczęściej zdarza się raz w życiu. To wyjątkowy dzień, którego nie da się porównać z żadnym innym. Dlatego warto zadbać, by goście nigdy go nie zapomnieli. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Wesele = wyzwanie

Nie ma co się oszukiwać, zorganizowanie perfekcyjnego wesela nie jest łatwe. Niektórzy przyszli małżonkowie decydują się wynająć konsultanta ślubnego, który doradzi, wesprze i przejmie na siebie część obowiązków. Kim jest taki konsultant ślubny? To osoba, która dba o to, by przyjęcie weselne było dopięte na „tip-top”. Jej praca zaczyna się jeszcze przed podpisaniem umowy z salą bankietową. To właśnie pomoc ślubna zajmuje się takimi sprawami. Na jej głowie są również m.in.: zespół, fotograf, wynajęcie samochodu, itp. Z kolei w trakcie przyjęcia weselnego konsultant dba, by żadna niemiła niespodzianka nie zakłóciła przebiegu uroczystości.

Przyjęcie weselne – zrób to sam

Jednak nie każdą młodą parę stać na to, by wydać kilka tysięcy na pomoc konsultanta (ich zarobki zaczynają się od 3-3,5 tysiąca złotych). Zwłaszcza, że ślub i przyjęcie weselne to spory wydatek sam w sobie. Dlatego musicie samemu zadbać o to, by wszystko było perfekcyjnie. Jak to zrobić? Recepta jest dość prosta, jednak wymaga sporo poszukiwań. W 90% o tym, czy wesele będzie udane czy raczej zaliczycie je do kompletnej klapy, świadczą dwie rzeczy: sala oraz zespół. Jeżeli któreś z nich zawiedzie, przyjęcie weselne zostanie zapamiętane jako słabe.

Zespół – gwarancja dobrego wesela

By o waszym weselu długo mówiło się w rodzinie w samych superlatywach, musicie mieć dobry zespół. Rodzaj granej muzyki to większa część sukcesu. Mając na sali rodzinę w okolicach 50+ opieranie się na muzyce elektronicznej (nawet jeżeli ją kochacie) i młodzieżowej nie jest najlepszym pomysłem. Muzyka to jedno, ale przynajmniej jeden z członków zespołu powinien odznaczać się charyzmą i osobowością sceniczną. Tylko w ten sposób urozmaicicie wasze przyjęcie weselne Częstochowa. Lider zespołu musi zachęcać gości do zabawy i wejść z nimi w interakcję. Jest on wodzirejem przy weselnych zabawach, które są nieodłączną częścią każdego przyjęcia weselnego. Poszukajcie przed weselem w internecie typowych dla tej uroczystości gier i zabaw. Wpiszcie w wyszukiwarce hasło „przyjęcie weselne zabawy” a otrzymacie długą listę wyników. Znajdziecie zarówno dłuższe, jak i krótsze, bardziej i mniej angażujące, dla młodszych i starszych gości. Z pewnością nikt nie będzie rozczarowany, zwłaszcza że jest to miła odskocznia od tańca, jedzenia i picia. Możecie także pomyśleć o nagrodach w poszczególnych zabawach. Najczęściej jest to butelka weselnego trunku na pamiątkę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE