Reklama

Przyjechał do dziewczyny. Przy okazji postanowił nieźle się obłowić

Opublikowano:
Autor:

Przyjechał do dziewczyny. Przy okazji postanowił nieźle się obłowić  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rano informowaliśmy o włamaniu do sklepu. Już ustalono sprawcę. Zatrzymany przyznał się do zarzutu i złożył wyjaśnienia, z których wynika, że nie zdążył jeszcze sprzedać skradzionego towaru.

Rano informowaliśmy o włamaniu do sklepu. Już ustalono sprawcę. Zatrzymany przyznał się do zarzutu i złożył wyjaśnienia, z których wynika, że nie zdążył jeszcze sprzedać skradzionego towaru.

Do włamania do sklepu spożywczo-przemysłowego w miejscowości Rembielin (gm. Brudzeń) doszło w nocy z soboty na niedzielę.

– Włamywacz ukradł ze sklepu alkohol, papierosy oraz inne produkty spożywczo – przemysłowe, dodatkowo uszkodził drzwi wejściowe i instalację alarmu. Właściciele sklepu zgłosili wczoraj fakt na policję, ale nie potrafili określić dokładnej wartości strat – mówi rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

Policjanci z policyjnych posterunków w Brudzeniu Dużym i Starej Białej - w wyniku wspólnych działań - szybko ustalili podejrzanego, bo już w niedzielne popołudnie. Pojechali do miejsca, w którym miał przebywać 22-letni mieszkaniec gm. Stara Biała. Był u swojej dziewczyny w w gm. Brudzeń. Na terenie posesji funkcjonariusze zastali nie tylko podejrzanego, ale również znaleźli skradziony towar, który zabezpieczyli. Podejrzany mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na posterunek  w Brudzeniu. Krzysztof Piasek informuje:  – Mężczyznę przesłuchano pod zarzutem kradzieży z włamaniem. Zatrzymany przyznał się do zarzutu i złożył wyjaśnienia, z których wynika, że nie zdążył jeszcze sprzedać skradzionego towaru. Nie potrafił jednak racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego włamał się do sklepu.

Za kradzież z włamaniem w Kodeksie karnym przewidziana jest kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE