Reklama

Przewoźnicy łączą siły. Będzie więcej kursów na popularnej trasie

Opublikowano:
Autor:

Przewoźnicy łączą siły. Będzie więcej kursów na popularnej trasie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie będzie rywalizacji, tylko współpraca partnerska. Dwaj przewoźnicy PolskiBus.com i Mobilis Group postanowili wspólnie poszerzyć ofertę dla pasażerów. Jednak ze zmian w ofercie skorzystamy dopiero od września.

Nie będzie rywalizacji, tylko współpraca partnerska. Dwaj przewoźnicy PolskiBus.com i Mobilis Group postanowili wspólnie poszerzyć ofertę dla pasażerów. Jednak ze zmian w ofercie skorzystamy dopiero od września.

Wkrótce na trasie między Płockiem a Warszawą nie będzie czterech kursów dziennie, tylko 13. Nawiązane porozumienie między PolskiBus.com a Mobilis Group oznacza także zapowiedź większego komfortu jazdy. 

Jak poinformowali przewoźnicy, pasażerów do stolicy przewiozą autokary marki Scania A30, które wyposażono w klimatyzację, Wi-Fi, gniazdka elektryczne i skórzane fotele z dodatkową przestrzenią między rzędami. Pojazdy są dostosowane do potrzeb osób zmagających się z niepełnosprawnością ruchową. Będzie także łatwiej zaplanować sobie podróż, wcześniej kupując bilet w internecie. Numer rezerwacji otrzymamy w wiadomości mailowej wraz z e-biletem PolskiBus.com, więc od września można śmiało ominąć kolejkę w biletowej kasie na dworcu.

Mobilis jest właścicielem 10 spółek PKS na terenie Mazowsza i Mazur. Zajmuje się głównie obsługą linii regionalnych, międzymiastowych i dalekobieżnych, z kolei PolskiBus.com w ofercie ma 19 tras, docierając do 26 miast w Polsce i do siedmiu europejskich lokalizacji.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE