Reklama

Przewoził kombajn. Klapa uderzyła w kabinę kierowcy w innym samochodzie ciężarowym

Opublikowano:
Autor:

Przewoził kombajn. Klapa uderzyła w kabinę kierowcy w innym samochodzie ciężarowym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czytelnik poinformował o zdarzeniu na drodze między Łąckiem a Gostyninem, które spowodowało spore utrudnienia. Dyżurny z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej potwierdził, że otrzymali zgłoszenie o godz. 17.30. Chodziło o dwa samochody ciężarowe, w tym jeden z nich przewoził kombajn zbożowy.

Czytelnik poinformował o zdarzeniu na drodze między Łąckiem a Gostyninem, które spowodowało spore utrudnienia. Dyżurny z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej potwierdził, że otrzymali zgłoszenie o godz. 17.30. Chodziło o dwa samochody ciężarowe, w tym jeden z nich przewoził kombajn zbożowy.

- Jadący z naprzeciwka pojazd zawadził o wystający element w tym drugim, co w rezultacie doprowadziło do uszkodzenia kabiny kierowcy - poinformował wstępnie dyżurny z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej - Szyba w kabinie została rozbita. Kierowca nie doznał obrażeń, które zagrażają jego życiu.

Mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku powiadomiła o wstępnych ustaleniach:

- Z przewożonego na samochodzie ciężarowym kombajnu otworzyła się boczna klapa, która uderzyła w samochód ciężarowy jadący z przeciwnego kierunku ruchu. Nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.

Droga - według policji - powinna być już przejezdna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE