Reklama

Przetestowali nowy plac zabaw [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Przetestowali nowy plac zabaw [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Otwarcie placu zabaw w radosnej atmosferze zbiegło się z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Póki pozwoli na to pogoda, najmłodsi uczniowie będą mogli kręcić się do woli na karuzeli albo huśtać się dla przyjemności.

Otwarcie placu zabaw w radosnej atmosferze zbiegło się z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Póki pozwoli na to pogoda, najmłodsi uczniowie będą mogli kręcić się do woli na karuzeli albo huśtać się dla przyjemności.

W 2017 r. przy Szkole Podstawowej nr 17 przy ul. Miodowej powstała siłownia pod chmurką. Pieniądze na realizację projektu pochodziły z Budżetu Obywatelskiego Płocka. Również dzięki budżetowi partycypacyjnemu powstał drugi projekt przy SP17, tym razem dedykowany uczniom z klas I-III.

Nowy plac zabaw nazwano "Siedemnasteczka". Zakątek dla najmłodszych wyposażono w karuzelę, zjeżdżalnię, słupki sprawnościowe, jest także huśtawka równoważnia. Plac zabaw został wyłożony bezpieczną nawierzchnią i otoczony chodnikami z kostki brukowej. Stanęły na nim również dwie ławki oraz kosz na śmieci. Jego wykonanie kosztowało nieco ponad 181 tys. złotych.

W poniedziałek pierwszymi użytkownikami były pierwszaki w biretach tuż po złożonym ślubowaniu. Wstęgę szybko zdjęto.

- Wasza szkoła już jest bardzo kolorowa i radosna, a dzięki nowemu miejscu do zabawy będzie jeszcze fajniejsza - mówiła posłanka na Sejm RP Elżbieta Gapińska, która pomogła uczniom otworzyć obiekt.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE