Reklama

Przetarg na przyszłą siedzibę POKiS-u unieważniony

Opublikowano:
Autor:

Przetarg na przyszłą siedzibę POKiS-u unieważniony - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki długo już czeka na nową siedzibę i wygląda na to, że pomimo ogłoszonego przetargu na zmianę sposobu użytkowania na ich potrzeby budynku po Gimnazjum nr 2, jeszcze trochę poczeka.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki długo już czeka na nową siedzibę i wygląda na to, że pomimo ogłoszonego przetargu na zmianę sposobu użytkowania na ich potrzeby budynku po Gimnazjum nr 2, jeszcze trochę poczeka.

Nawet najniższa złożona oferta znacznie przewyższyła kwotę, którą Ratusz przeznaczył na realizację nowego zagospodarowania byłego Gimnazjum nr 2 przy ul. Jakubowskiego, czyli 3 mln 651 tys. zł. Szczególnie nie było też z czego wybierać, zgłosiły się zaledwie dwie firmy: Wiksbud Sp. z o. o. z Lipna, która zaproponowała wykonanie prac za 5 mln 416 tys. zł, oraz Eurodom – Jarosława Dąbkowskiego z Tłuchowa, lecz i ta firma była gotowa podjąć się wykonania niezbędnych robót za większe pieniądze niż chciał Urząd Miasta Płocka, bowiem oferta dotyczyła kwoty 4 mln 985 tys. zł. Tym samym zostaje poczekać na rozstrzygnięcie drugiego przetargu. 

Oprócz zmian obejmujących wnętrza budynku przy ul. Jakubowskiego, termomodernizacji, docieplania, wymiany instalacji, wskazano na inne zagospodarowanie terenu, przy czym wszystko ma być gotowe do końca maja 2018 roku (daty nie zmieniono w ogłoszonym po raz drugi przetargu). Konieczne są miejsca parkingowe, nowe ciągi piesze i oświetlenie. Przewidziano m. in.  iluminację budynku (na ścianie będzie logo POKiS-u) i dostawienie ławeczek ze śmietniczkami. 

[ZT]15505[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE