Reklama

Przepisy podatkowe w 2020 roku. Szkolenie poprowadził prof. Modzelewski

Opublikowano:
Autor:

Przepisy podatkowe w 2020 roku. Szkolenie poprowadził prof. Modzelewski  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy rok to szereg nowych przepisów. Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zorganizowała szkolenie, które poprowadził prof. Witold Modzelewski.

Nowy rok to szereg nowych przepisów. Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zorganizowała szkolenie, które poprowadził prof. Witold Modzelewski. 

Ostatnie miesiące przyniosły sporo zmian podatkowych. Niektórym przedsiębiorcom ciężko nadążyć za galopującym prawem. Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zorganizowała więc seminarium, które poprowadził prof. dr hab. Witold Modzelewski, prezes Instytutu Studiów Podatkowych, profesor Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i polski doradca podatkowy numer jeden - z takim właśnie numerem jest wpisany do krajowej listy doradców podatkowych. 

Szkolenie zaczęło się o 10:00, a w Domu Darmstadt stawiło się kilkadziesiąt osób. Przez blisko pięć godzin, z krótką przerwą kawową, doradcy podatkowi, księgowi i przedsiębiorcy dowiedzieli się o zmianach w podatkach, a było tego sporo. Program szkolenia obejmował kilkanaście pozycji, głównie kwestii podatku VAT, ale też np. dyrektyw unijnych czy zasad podpisywania umów z pracownikami. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE