Reklama

Przekroczył dopuszczalną prędkość. Stracił prawo jazdy

Opublikowano:
Autor:

Przekroczył dopuszczalną prędkość. Stracił prawo jazdy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uszkodzone szyby w aptece, zatrzymani kierujący z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów, nietrzeźwi kierujący oraz jeden kierowca, któremu tak się spieszyło, że zatrzymano mu za to prawo jazdy - policjanci podsumowali zdarzenia z minionego weekendu.

Uszkodzone szyby w aptece, zatrzymani kierujący z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów, nietrzeźwi kierujący oraz jeden kierowca, któremu tak się spieszyło, że zatrzymano mu za to prawo jazdy - policjanci podsumowali zdarzenia z minionego weekendu.

– W sobotę około godz. 17.00 w Płocku na ul. Piłsudskiego policjanci płockiej drogówki pełniący służbę radiowozem nieoznakowanym z viderorejestratorem zatrzymali do kontroli drogowej kierującego bmw, który poruszał się z prędkością ponad 120 km/h, gdzie obwiązujące przepisy wskazują na dozwoloną prędkość do 70 km/h – poinformowała sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Kierującemu bmw, 51-latkowi z Płocka policjanci zatrzymali prawo jazdy. Ponadto mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym, a na jego konto trafiło 10 pkt karnych.

Ponadto w Płocku na ul. Żyznej oraz na ul. Łukasiewicza policjanci zatrzymali kierujących posiadających sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, nietrzeźwych kierujących zatrzymano na ul. Łukasiewicza, Kolegialnej oraz al. Jachowicza. W niedzielę uszkodzono szyby w aptece w al. Kobylińskiego. Straty oszacowano na 1 tys. zł.

W poniedziałek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem od godz. 16.00 do północy na terenie Płocka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE