Reklama

Przedsiębiorco, co Ci się w Płocku nie podoba? Wypowiedz się

Opublikowano:
Autor:

Przedsiębiorco, co Ci się w Płocku nie podoba? Wypowiedz się - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sukcesy i porażki lokalnej przedsiębiorczości - tak zatytułowano pierwszy panel w trakcie otwartego posiedzenia Płockiej Rady Gospodarczej. Ratusz zaprasza do udziału w spotkaniu.

Sukcesy i porażki lokalnej przedsiębiorczości – tak zatytułowano pierwszy panel w trakcie otwartego posiedzenia Płockiej Rady Gospodarczej. Ratusz zaprasza do udziału w spotkaniu.

Spotkanie Płockiej Rady Gospodarczej odbędzie się już w najbliższą środę, 23 listopada o godzinie 10.00. Posiedzenie podzielono na dwa panele. W trakcie pierwszego pt. „Sukcesy i porażki lokalnej przedsiębiorczości a rozwój miasta Płocka” zaplanowano kilka kwestii do omówienia. Będą to m. in. wdrażane programy rozwoju przedsiębiorczości w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym i nowe kierunki działania PPP-T, możliwości finansowania przedsięwzięć rozwojowych ze źródeł zewnętrznych.

Druga część dotyczy funduszy unijnych z naciskiem na realizację zadań inwestycyjnych miasta w latach 2015 – 2016 wraz z perspektywami na lata kolejne. Prelegenci zajmą się oceną adekwatności kierunków interwencji unijnej w odniesieniu do realnych potrze inwestycyjnych. Pojawi się temat finansowania i rozliczania projektów w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego z wykorzystaniem unijnego wsparcia. Pozostałe dwa zagadnienia to inwestycje w kapitał ludzki i ich znaczenie dla rozwoju społeczno-gospodarczego miasta oraz unijne dofinansowanie w zakresie kanalizacji deszczowej.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE